EMSL ja liikmed

EMSL ei ole üksnes liikmete heaks, vaid avalikes huvides tegutsev organisatsioon. See tähendab, EMSLiga ei liituta mitte otseste hüvede saamiseks, aga seepärast, et usutakse samadesse eesmärkidesse, toetatakse EMSLi eesmärke ja tegevusi ning soovitakse nende eesmärkide saavutamise nimel meiega koos tööd teha.

Vabaühenduste liidu EMSL moodustavad 2018. aastal 100 liikmesorganisatsiooni.

Vaata EMSLi liikmete kaarti.

Liikmeskonna kõrval eksisteerib aga EMSLi võrgustik – selle moodustavad organisatsioonid ja inimesed, kes osalevad meie ettevõtmistes, saavad meilt infot ja räägivad kaasa meie seisukohtade kujundamises, kui neil selleks huvi. Võrgustikuga liitumiseks ei pea täitma avaldust, sellega ei kaasne liikmemaksu ega muid kohustusi, aga samas ka mitte näiteks hääleõigust üldkoosolekul ega võimalust kandideerida EMSLi nõukokku. Meie võrgustiku suurus on umbes 4000 organisatsiooni. Võrgustiku infolistiga liitumiseks sisesta oma meiliaadress:

Lisaks üldisele infolistile on meil eraldi meililist ainult liikmetele mõeldud teadete edastamiseks. Kui oled liige, aga ei ole liikmete listis, kliki siin. 

 

Vaata EMSLi 2014. aasta liikmeküsitluste kokkuvõtet siit.

Vaata EMSLi 2015. aasta liikmeküsitluse kokkuvõtet siit.

Vaata EMSLi 2016. aasta liikmeküsitluse kokkuvõtet siit.

Vaata EMSLi 2017. aasta liikmeküsitluse kokkuvõtet siit.

Vaata EMSLi 2018. aasta liikmeküsitluse kokkuvõtet siit.