Kontakt

Eesti Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Liit
Telliskivi 60a, 10412 Tallinn – A3, III korrus (trepp, lifti põle)
reg: 80005069 | 664 5077 | info-at-heakodanik.ee
Pank: EE982200001120106317 (endine Hoiukassa)
EMSLi logod

Kontoriruume jagame vahvate vabaühenduste ja sotsiaalsete ettevõtetega: www.heategu.ee, www.terve-eesti.ee, www.nooredkooli.ee, www.tagasikooli.ee, www.sev.ee, www.csr.ee, www.letsdoitworld.org, www.transparency.ee, www.kivaprogram.net/estoniawww.teemeara.ee, www.bioneer.ee, www.minuunistustepaev.ee, www.spinprogramm.ee, www.facebook.com/R4CEstonia, www.terveilm.ee, www.k6k.ee ja www.servethecity.ee.


13312845_10154208267405682_6386863468055085082_n

Alari Rammo, huvikaitse

505 0052| alari-ät-heakodanik.ee | Skype: kcalor

Alari tegeleb EMSLis huvikaitse ja vabaühenduste juriidilise nõustamisega, fookusega ühinguõigusel ja maksupoliitikal. Sama töö peal oli ta ka aastani 2015, olles varem EMSLis tegelenud veel teavituse, kirjastamise, finantsjuhtimise ja üldse kõigega. Alaril on diplomid ajakirjandusest ning õigusteadustest. Suur ports ta ajast kulub ka Kinoteatrile ja Arvamusfestivalile.


Aljona Galazan

Aljona Galazan, kogukonnapraktika

5668 9070 | aljona-ät-heakodanik.ee | Skype: aljonafox

Aljona tegeleb EMSLis kogukonnapraktikaga, aidates noortel saada kodanikühiskonna osaliseks. Aljona on pikaajaline vabatahtlik tegelane, põhitöö kõrvalt on kaaskorraldanud rida üritusi nagu TEDxTallinn, DisainiÖÖ jt. Vahel käib “Tagasi kooli” raames vene õppekeelega koolides rääkimas linnaruumist, disainist ja kodanikuõigustest.


helen-talalev

Helen Talalaev, kogukonnapraktika

5649 9330  | helen-ät-heakodanik.ee | Skype: helentalalaev

Helen tegeleb EMSLis kogukonnapraktikaga, aidates noortel saada kodanikühiskonna osaliseks. Kesk-Euroopa Ülikooli soouuringute magistrikraad andis hea tausta, et tegeleda inimõiguste ja võrdõiguslikkuse teemadega nii Eesti LGBT Ühingus kui võrdõigusvoliniku kantseleis. Varasem töö õpetajana innustab pühendama oma aega ja energiat noortele paremate võimaluste loomiseks. Helenile on kolmanda sektori areng väga tähtis, aktiivsetes kodanikes näeb ta suurt ühiskonna mootorit.

Ivan Lavrentjev, venekeelne kommunikatsioon

5387 7840  | ivan-ät-heakodanik.ee | Skype: forab1

Ivan tagab selle, et Hea Kodaniku uudised ka venekeelsete lugejateni jõuaksid. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli ajaloo erialal ning töötanud terve rea vabaühendustega Eestis ja mujal, aidates neid tõlkimise ja kommunikatsiooniga. Vabal ajal jookseb maratone.


 

Maria Laanjärv, liikmed ja asjaajamine

5881 7655 | maria-ät-heakodanik.ee | Skype: maria.laanjarv

Maria suhtleb EMSLi liikmetega ja aitab korraldada üritusi. Varem on ta vabatahtlikuna erinevates algatustes kaasa löönud noorteorganisatsioonis Domus Dorpatensis. Tema südameteema on tervis – tal on füsioteraapia bakalaureusekraad Tartu Ülikoolist ja terviseedenduse magistrikraad Maastrichti Ülikoolist. Lisaks tegeleb hobi korras fotograafia, tantsimise ja kokandusega.


Mari Öö Sarv, eestikeelne teavitus

521 1385 | mari-ät-heakodanik.ee | Skype: marioeoe

Öö on lõpetanud TÜ ajakirjandusosakonna ning töötanud Äripäevas, Eesti Päevalehes ja mujalgi. 2012. aastast toimetab Hea Kodaniku infovärava uudiseid, koostab nädalakirja ja paneb Hea Kodaniku ajakirja kokku. Kasvatab oma kahest pojast häid kodanikke, kuulub motoklubisse ja juhib oma korteriühistut, on imetamisnõustaja ja aitab juhatada nõustajaid ühendavat vabaühendust.


Maris Jõgeva, juhataja

5342 1726 | maris-ät-heakodanik.ee | Skype: marisjogeva

Marise ülesanne on korraldada EMSLi tööd, mida toetavad kogemustepagas Avatud Eesti Fondis, varem Siseministeeriumis ja Vormsi Vallavalitsuses, magistrikraad sotsiaaltöös Tartu Ülikoolist ning pikaajalised kogemused koolitaja ja õpetajana. Kodus on tal headeks kodanikeks kasvamas kolm last ja kõige selle kõrval jääb vahel veidi vaba aega klassikalise tantsu ja “kogukonna asjade” jaoks.


marleen-pedjasaar

Marleen Pedjasaar, huvikaitselabor

551 5011 | marleen-ät-ngo.ee | Skype: marleen.pedjasaar

Marleen veab EMSLis Huvikaitselaborit, mille sisuks on koostöös Praxisega toetada eestkosteorganisatsioonide tegevusi, pakkudes neile koolitusi ja mentorlust. Lisaks sellele tegutseb Marleen juhatuse liikmena Terve Eesti SA-s ning argumenteerimiskoolitajana SpeakSmartis. Marleenil on juba üle kümne aasta jagu kogemusi erinevates vabaühendustes ja ennekõike meeldib talle vabasektoris tegutsejate entusiasm, pühendumus ja mõttevabadus. Marleenil on bakalaureusekraad riigiteadustes ja magistrikraad hariduse juhtimises. Kui Marleenil on vaba hetk, armastab ta mere ääres jalutada või pilvi vaadata ja niisama elu olulisemate küsimuste üle mõtiskleda, aga neid hetki pole palju, kuna tema töö ja hobid on omavahel tihedalt põimunud.


Siim Tuisk

Siim Tuisk, poliitika

525 1946 | siim-ät-heakodanik.ee 

Siim on lõpetanud Tartu Ülikoolis ajaloo bakalaureuseõppe. Eelnevalt on ta tegelenud ühiskondlike teemadega (ACTA, Harta12 & Rahvakogu) ning aidanud nii parteidel (IRL/Kross, SDE) kui parteivälistel (Vabakund) kandideerijatel teha edukaid poliitkampaaniad. Eesti Interneti Kogukonna esindajana panustas avaliku teabe seadusse, mis nimetati parimaks seaduseks 2012. Siimu vastutusalaks EMSLis on hasartmängumaksu rahale parema kasutuse leidmine ning annetusteks soodsama keskkonna loomine. Käib ringi samuraipatsiga ja elab Kalamajas.


 Vabatahtlikud:

Urmo Kübar Heategevus ja filantroopia on Urmole südamelähedased ja neis asjades võib teda nimetada EMSLi nõunikuks. Muidu on ta president Kaljulaidi nõunik kodanikuühiskonna asjades ja juhtis aastail 2006–13 EMSLi tööd.

Kristiina Miller Kristiina on aidanud meil 2016. aastal läbi murda keerulisest rahastamisandmete rägastikust.

Katrina Koppel Katrina aitab üle vaadata ja uuendada EMSLi liikmestrateegiat. Muidu teatakse Katrinat enam Üliõpilaskondade Liidu töötaja ja juhatuse liikmena.

Tugiteenused:

  • Kaidi Pugal – raamatupidamine
  • Valentina Jantšarina – kord ja puhtus
Pro bono partnerid:

 

 

EMSLi (kuni 1997. aastani Eesti Fondide Keskuse) juhatajatena on töötanud: Rita Tamm (1992-95), Heli Kask (1995-96), Heli Aru (1996-98), Kadri Kopli (1998-2000), Kristina Mänd (2000-05), Marit Otsing (tähtajaliselt 2006), Urmo Kübar (2006-13) ja Maris Jõgeva (alates augustist 2013).

Vaata ka, kes on EMSLi nõukogus ning kes ja milliste komisjonide ja töögruppide juures EMSLi ja tema liikmeid esindab.

Samuti suur tänu kõigile abistavatele sõpradele, vabatahtlikele, koolitajatele ja konsultantidele!