Uudised

Taimetoidumess on sel aastal pühendatud maailmamuutjatelelaine uudised-laine
2. oktoober 2019
Novembris korraldatakse Kultuurikatlas juba üheksandat aastat Baltimaade vanimat Taimetoidumessi. Vegeksperdi, Loomuse ja Eesti Vegan Seltsi koostöös toimuv suurüritus teeb sel aastal kummarduse maailmamuutjatele.
Tuhandeid külastajaid ligimeelitava Taimetoidumessi eesmärk on tutvustada täistaimseid tooteid ja vegan elustiili. Kahepäevasel messil osaleb ligi sada ettevõtet Eestist ja välismaalt, toimuvad erinevad loengud, filmiesitlus ja töötoad. Messi peaesinejad tulevad seekord mõlemad Ameerika ühendriikidest, esinejaid on ka Inglismaalt, Islandilt, Soomest ja Eestist. Kõikide ettekannete ja töötubade fookus on ühiskondlikul aktivismil. 

Maailmamuutjatele omast särtsu ja südikust tähistatakse vürtsidega. Taimetoidumessi korraldajad soovitavad seetõttu toidupakkujatel lisada messimenüüsse või toodetesse tšillit ja muid teravaid maitseaineid, et novembrikuusse hubast soojust tuua.
Taimetoidumess 2019 on Tallinna Kultuurikatlas 9. ja 10. novembril. Kahepäevane pääse messile maksab 5 eurot ja selle saab soetada kohapeal.
Taimetoidumess Facebookis: https://www.facebook.com/veganfair
Taimetoidumess Instagramis: https://instagram.com/taimetoidumess/
Taimetoidumessi koduleht: www.taimetoidumess.ee
Lisateave:
Annika Lepp
Taimetoidumessi kommunikatsioon
+3725516564
annika@taimetoidumess.ee