Vabaühenduste Liidu asukoht

Oktoobrist 2013 asume Kalamajas, Telliskivi 60a, 10412. Täpsemalt Telliskivi loomelinnaku A3 hoone III korrusel. A3 paikneb F-hoone taga ja on Telliskivi tänava äärsetest majadest kõige Kalamaja poolsemas otsas, tänavaga risti.
  • Hõlpsaim on ligineda Telliskivi tänavalt poetänavale sisenedes, siis tulla poetänava lõppu ning vasakult uksest (selle juurest leiate me nime ka juba) sisse ja üles kolmandale korrusele. Teine variant on tulla hoovi poolt uksest sisse ja sattuda kohe sildi juurde, mis kolmandale korrusele juhatab. Seiklushimulistel variant ka A1 ja A2 vahelisest uksest sisse tulla ja läbi koridoride meieni ekselda.
  • Kalamaja poolt (nt trammipeatusest või autoga) keera pärast raudteeületust Kukekese vastast vasakule, kus näitab silt F-hoonesse.
  • Pelgulinna poolt autota tulles võid keerata paremale hoovi, kust tahes. Keera ümber F-hoone nurga vasakule ja jõuad peatselt A3 tagaukseni.

PARKIMINE

Kogu linnak on tasulise parkimise ala, Europarki tsoon EP86. Esimesed 15 min on parkimiskellaga tasuta, edasi 0,4 € iga pooltund ja 2 € juhul, kui pargid ööpäevase limiidi lõpuni. Parkimisautomaatidest üks asub A3 tagumise ukse lähedal, teine natuke eemal suuremas parklas. Telliskivi tänava äär on kesklinna tasulise parkimise alal. Tasuta saab parkida Kopli tänaval (Säästumarketist Kopli poole).