Tulevikujuhtide II lend

2021. aasta sügisel alustas vabaühenduste tulevikujuhtide arenguprogrammi teine lend. Tutvu osalejatega allpool

Kristi Rillo

“Inimestekeskne lähenemine on minu valik, kuna mulle on oluline inimeste heaolu, koos õppimine, arenemine ja proovimine panustada igapäevaselt sellesse, et tiimil silm säraks.”

Loe rohkem

Eliise Vainurm

“Ma tahan, et inimestel ei tekiks vastupanu muutustele, mis hõlmavad endas vägivallaga tegelemist ja võrdset kohtlemist. Ma tahan näha meie ühiskonnas avatust, julgust ja vabadust.”

Loe rohkem

Erika Tšerkašina

“Kõige enam tahaksin näha meie ühiskonnas rohkem empaatiat. Usun, et just sel hetkel, kui inimene hakkab hoolima mitte ainult iseendast ja oma perest, vaid ka maailmast ja selle elanikest, algab muutus paremuse suunas.”

Loe rohkem

Kerttu Küünarpuu

“Ma ei soovi kunagi kaotada lapsemeelset usku maailmamuutmisse ning püüan keskenduda võimalustele, mitte taktistustele.”

Loe rohkem

Kadri Väljaste

“Hindaksin seda, kui maailmas oleks rohkem empaatiat, hoolivust teiste elusolendite, sealhulgas inimeste, ja looduse suhtes. Vähem enesekesksust ja rohkem suure pildi tajumist.”

Loe rohkem

Anne Haller

“Tahaksin, et igasugust vägivalda oleks vähem ja et me oleksime lahkemad. Mitte ainult teiste inimeste vastu, vaid üldse kõige elusa ja iseenda vastu samuti. Et me oskaksime suhelda haiget tegemata, hoidvalt ja hoolivalt.”

Loe rohkem

Kaimai Kuldkepp

“Unistan kogukondlikust ühiskonnast, kus elu kulgeb aeglaselt ning inimeste ja ülejäänud looduse heaolu on esikohal.”

Loe rohkem

Maria Sakarias

“Juhi roll ei ole ise lahendusi välja mõelda, vaid loovus ja ideed tärkavad ainult paljude erinevate inimeste jagatud tarkuses.”

Loe rohkem