Kursused

Strateegia veebiseminar

Loe edasi →

XV digituba: veebiplatvormidest

7.03.2018 digitöötoas uurisime, millised rakendused on abiks, kui soov on luua ja hallata ise (tasuta või minimaalsete kuludega) kodulehti.

Loe edasi →

XIII digituba – millised digilahendused on abiks info koondamisel, küsitluste läbi viimisel ja ürituste korraldamisel?

15.02.2018  digitöötoas rääkisime info kogumisest digilahenduste abil. Vabaühendused korraldavad mitmeid sündmusi, kus on vaja osalejad saada järgima, liituma, registreerima ja neid pärast ka sündmusel vastu võtma.

Loe edasi →

XII digituba: kuidas vabaühendused e-lahenduste abil poliitikakujundamises ja seadusloomes saavad kaasa rääkida?

1.02.2018 Töötoas tutvustatasime erinevaid lahendusi ja platvorme e-osalemiseks ja poliitikaloomes kaasa rääkimiseks. Rääkisime osalusvõimalustest nii riiklikul kui kohalikul tasandil.

Loe edasi →

XI digituba: raamatupidamise korraldus vabaühenduste juhtidele

25.01.2018  raamatupidamine vabaühenduse juhtidele töötoas rääkisime raamatupidamise korraldusest vabaühenduste juhtidele.

Loe edasi →

X digituba: taustamaterjalide talletamise ja jagamise ning ühismõtlemise töövahendid

11.01.2018  töötoas rääkisime taustamaterjalide talletamise rakendustest, mõttekaardi-ja märkmevaradest jm ühistöö vahenditest.

Loe edasi →

IX digituba: eelarved ja finantshaldus vabaühendustes

4.01.2018 Eelarvete ja finantshalduse töötoas vabaühendustele rääkisime eelarvestamisest, eelarve täituvuse jälgimisest ja aruandlusest.

Loe edasi →

VIII digituba: rahastuse leidmine ja annetuste kogumine

4.01.2018 Töötoas rääkisime entusiasmil, toote/teenuse eelmüügil, sündmustel ja liikmeskonnal põhinevatel rahakogumisviisidest.

Loe edasi →

VII digituba: digilahendused tõhusamaks kommunikatsiooniks

13.12.2017 kommunikatsioonifookusega töötoa esimeses pooles uurisime persoonibrändi ja kommunikatsioonijuhtimise konsultandi Liisi Toomi juhendamisel, miks ja mil viisil peab vabaühendus tänapäeval oma tegevustega online-is nähtaval olema.

Loe edasi →

VI digituba: enda ja oma meeskonna tegevuste nutikas korrastamine

30.11.2017  töötoas tutvusime nutikate e-töövahenditega, mis lihtsustavad enda ja oma meeskonna tegevuste korraldamist ning omavahelist suhtlust ning vaatasime põgusalt erinevaid vahendeid, mille seast saab osaleja vastavalt enda ja tiimi vajadustele teha juba ise sobiva valiku.

Loe edasi →

V digituba: nutikas foto- ja videotöötlus

23.11.2017 töötoa I osas vaatasime, kuidas elementaarset pilditöötlust teha juba nutiseadmes, uurisime pilditöötlusprogrammi Pixlr.

Loe edasi →
12