Üldkoosolekud

Vabaühenduste Liidu liikmete üldkoosolekud toimuvad vähemalt korra aastas, kus lisaks tavapärasele aruandlustegevusele on sageli ka muid arutamistväärivaid teemasid või põnevaid esinejaid.

2020. aasta üldkoosolek toimub 17. juunil kell 14.00-16.30. Koosolek toimub elektrooniliselt Zoom keskkonnas.

Üldkoosoleku päevakord:

  1. Majandusaasta aruande tutvustus ja kinnitamine. Majandusaasta aruandega saad tutvuda siin.
  2. Nõukogu liikmete valimine. Lõpevad Katrina Koppeli volitused. Põhikirja järgi koosneb nõukogu 5-7 inimesest ja sel aastal saame nõukogusse valida kuni 2 liiget. Iga Vabaühenduste Liidu liige saab esitada kandidaadi nõukogu liikme kohale. Kandidaat ei pea olema esitaja juht, töötaja või liige. Tähtis on tahe oma teadmiste ja kogemustega liidu ning vabakonna arengule kaasa aidata. Kandidaadi esitamiseks palume saata 10. juuniks CV ja lühike motivatsioonikiri aadressil helen@heakodanik.ee.
  3. Vabaühenduste Liidu uue strateegia arutelu. Tahame koos teiega mõelda, milline peaks olema Vabaühenduste Liidu uus strateegia alates 2021. aastast. 

Anna oma tulekust märku siin hiljemalt 10. juuniks. Võid volitada ka teise liikme end esindama, selleks saada allkirjastatud volikiri aadressil helen@heakodanik.ee hiljemalt 10. juuniks.

Varasemate üldkoosolekute protokollid: