Kontakt

Eesti Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Liit
Telliskivi 60a, 10412 Tallinn – A3, III korrus (trepp, lifti põle)
reg: 80005069 | 664 5077 | info-at-heakodanik.ee
Pank: EE982200001120106317
EMSLi logod

Kontoriruume jagame vahvate vabaühenduste ja sotsiaalsete ettevõtetega: www.heategu.ee, www.terve-eesti.ee, www.nooredkooli.ee, www.tagasikooli.ee, www.sev.ee, www.csr.ee, www.transparency.ee, www.kivaprogram.net/estoniawww.bioneer.ee, www.minuunistustepaev.ee, www.spinprogramm.eewww.terveilm.ee, www.k6k.ee ja www.servethecity.ee.


13312845_10154208267405682_6386863468055085082_n

Alari Rammo, huvikaitse

505 0052 | alari-ät-heakodanik.ee | Skype: kcalor

Alari tegeleb EMSLis huvikaitse ja vabaühenduste juriidilise nõustamisega, fookusega ühinguõigusel ja maksupoliitikal. Sama töö peal oli ta ka aastani 2015, olles varem EMSLis tegelenud veel teavituse, kirjastamise, finantsjuhtimise ja üldse kõigega. Alaril on diplomid ajakirjandusest ning õigusteadustest. Suur ports ta ajast kulub ka Kinoteatrile ja Arvamusfestivalile.


Aljona Galazan

Aljona Galazan, kogukonnapraktika

5668 9070 | aljona-ät-heakodanik.ee | Skype: aljonafox

Aljona tegeleb EMSLis kogukonnapraktikaga, aidates noortel saada kodanikühiskonna osaliseks. Aljona on pikaajaline vabatahtlik tegelane, põhitöö kõrvalt on kaaskorraldanud rida üritusi nagu TEDxTallinn, DisainiÖÖ jt. Vahel käib “Tagasi kooli” raames vene õppekeelega koolides rääkimas linnaruumist, disainist ja kodanikuõigustest.


Andrei Liimets, sõnumiseade ja avatud valitsemine

5666 5142 | andrei-ät-heakodanik.ee | Skype: malcolmlincoln

Andrei seisab hea selle eest, et vabaühenduste liidu ja tema liikmete sõnumid jõuaksid õigesse kohta ja paistaksid silma. Lisaks toimetab valitsemise avatust puudutavate küsimustega. Varem on töötanud muuhulgas Avatud Eesti Fondis ja Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustikus, vabatahtlikuna Domus Dorpatensises, EMSLi kõrvalt aitab vedada SPIN-programmi tööd. Kui veel mõni hetk vabaks jääb, lõpetab magistrantuuri Euroopa õpingutes ning toimetab mitmes väljaandes filmiajakirjaniku ning kultuurikriitikuna.


helen-talalev

Helen Talalaev, kogukonnapraktika

5649 9330 | helen-ät-heakodanik.ee | Skype: helentalalaev

Helen tegeleb EMSLis kogukonnapraktikaga, aidates noortel saada kodanikühiskonna osaliseks. Kesk-Euroopa Ülikooli soouuringute magistrikraad andis hea tausta, et tegeleda inimõiguste ja võrdõiguslikkuse teemadega nii Eesti LGBT Ühingus kui võrdõigusvoliniku kantseleis. Varasem töö õpetajana innustab pühendama oma aega ja energiat noortele paremate võimaluste loomiseks. Helenile on kolmanda sektori areng väga tähtis, aktiivsetes kodanikes näeb ta suurt ühiskonna mootorit.


Ivan Lavrentjev, venekeelne kommunikatsioon

5387 7840 | ivan-ät-heakodanik.ee | Skype: forab1

Ivan tagab selle, et Hea Kodaniku uudised ka venekeelsete lugejateni jõuaksid. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli ajaloo erialal ning töötanud terve rea vabaühendustega Eestis ja mujal, aidates neid tõlkimise ja kommunikatsiooniga. Vabal ajal jookseb maratone.


Kai Klandorf, juhataja

5813 3236 | kai-ät-heakodanik.ee | Skype: kai_klandorf

Kai on Vabaühenduste liidus vägede juhataja. Varem on ta töötanud Eesti Väitlusseltsis rahvusvaheliste projektide juhina ja esindab seltsi globaalse väitlushariduse assotsiatsiooni IDEA nõukogus, kus kannab ka presidendi rolli. Kai on töötanud õpetajana Leie põhikoolis ja Rapla Vesiroosi Gümnaasiumis. Tervise Arengu Instituudis vedas Kai ühte suurimat tõenduspõhist universaalennetuslikku programmi. Lisaks EMSLile panustab ta argumenteeritud ühiskonna arengusse koolitajana sotsiaalses ettevõttes SpeakSmart. Kai leiab, et Eesti suurim väärtus on aktiivne kodanik, kes on valmis panustama ja ühiselt tegutsema, leidmaks lahendusi ka kõige keerukamatele väljakutsetele.


Liia Ringo, digivõimekus ja kogukonnapraktika

56 659 699 | liia-ät-heakodanik.ee | Skype: liia_cv

Liia kannab hoolt selle eest, et võimalikud paljud vabaühendused saaksid juba lähiaastal digioskustes pädevamaks. Samuti aitab kaasa, et kogukonnapraktika sõnum jõuaks senisest veel kaugemale ning toetab EMSLi meeskonda üldises kommunikatsioonis. Taskus TLÜ kommunikatsioonimagistri diplom, töiseid kogemusi nii era- kui avalikus sektoris ning kodus sirgumas kaks maailma parimat õpetajat, võib teda sageli kohata raamatukogus, et kaante vahele saaks magistritöö ka EMTA/TÜ VKA muusikapedagoogika erialal. Vabadel hetkedel lööb aktiivselt kaasa Eesti parima harrastuspuhkpilliorkestri  (TTÜ puhkpilliorkester) tegemistes, avastab mitmel moel aega, inimesi, maad ja ilma – nii ise õppides kui ulatades abikäe. Muidu ju heaks kodanikuks ei saa.

 

Maria Laanjärv, liikmed ja asjaajamine

5881 7655 | maria-ät-heakodanik.ee | Skype: maria.laanjarv

Maria suhtleb EMSLi liikmetega ja aitab korraldada üritusi. Varem on ta vabatahtlikuna erinevates algatustes kaasa löönud noorteorganisatsioonis Domus Dorpatensis. Tema südameteema on tervis – tal on füsioteraapia bakalaureusekraad Tartu Ülikoolist ja terviseedenduse magistrikraad Maastrichti Ülikoolist. Lisaks tegeleb hobi korras fotograafia, tantsimise ja kokandusega.


Tugiteenused:

  • Kaidi Pugal – raamatupidamine
  • Valentina Jantšarina – kord ja puhtus
Pro bono partnerid:

 

 

EMSLi (kuni 1997. aastani Eesti Fondide Keskuse) juhatajatena on töötanud: Rita Tamm (1992-95), Heli Kask (1995-96), Heli Aru (1996-98), Kadri Kopli (1998-2000), Kristina Mänd (2000-05), Marit Otsing (tähtajaliselt 2006), Urmo Kübar (2006-13) ja Maris Jõgeva (2013 – 17).

Vaata ka, kes on EMSLi nõukogus ning kes ja milliste komisjonide ja töögruppide juures EMSLi ja tema liikmeid esindab.

Samuti suur tänu kõigile abistavatele sõpradele, vabatahtlikele, koolitajatele ja konsultantidele!