Seminarile on oodatud haridushuvilised üle Eesti, et saada praktilisi teadmisi, kuidas siduda omavahel tehnoloogia kuumimad sõnad ja meie planeedi jätkusuutlikkus. Üritus toimub juba kolmandat korda ja annab maailmahariduse sõpradele võimaluse omavahel suhelda ja uusi teadmisi jagada.
Haridusseminaril osalev Oulu ülikooli maailmahariduse professor Elina Lehtomäki tutvustab uusi trende sotsiaalsete teemade seostamiseks õppetöös ja annab ülevaate, kuidas digitaalsed arengud nagu VR (virtuaalne reaalsus) soosivad maailmahariduse teemade paremat mõistmist. Roksolana Sliusari töötoas saab teada, mis on augmenteeritud reaalsus (AR) ja kuidas seda ideed praktiliselt õppetöös kasutada. Ta kommenteerib haridusuuendust nii: “Augmenteeritud reaalsuses on võimalik visuaalselt taasluua protsesse, mida on keeruline või peaaegu võimatu teha päris maailmas. See muudab õppimise protsessi paeluvamaks ja mõistetavamaks.” Lisaks saab seminaril kuulata ettekandeid erinevatest ettevõtmistest, mis toimuvad Eestis.
Seminar lõppeb praktilise ja interaktiivse avastusrajaga, mis on loodud Telliskivi Loomelinnakusse just selleks päevaks. Kõik osalejad saavad oma nutiseadme abiga läbi käia punktid, mis on seotud temaatikaga “Vesi” ja olla korraks jälle õppija rollis.
Rohkem infot seminari ja registreerimine kohta saab siit: http://bit.ly/KAEseminar
Üritus toimub Lift 99 ruumides ning on reaalajas jälgitav aadressil
https://www.facebook.com/Maailmakool/
Seminarile eelneb kestliku arengu nädal, millest saavad osa võtta kõik Eesti koolid jt organisatsioonid, et toetada erinevate tegevustega maailma kestliku arengu kontseptsiooni. Parimad tegevused kandideerivad interaktiivsele digiauhinnale, mille on välja pannud seminaril esinev Moleql start-up meeskond. Postita ka oma tegevus ja võida auhind!
Vaata rohkem: https://www.facebook.com/events/185901192032929/
Lisainfo:
Mari-Kätrin Kinks
MTÜ Mondo haridusprojektid
tel 53411887