course

I digituba: millised e-võimalused on vabaühendustel riigiga suhtlemiseks?

21.09.17 töötoa raames vaatasimee ringi portaalis www.rik.ee, tutvusime e-maksuametiga ja uurisime lähemalt e-riigihangete keskkonda.

Vaata salvestist

Vaata töötoa materjale

riigiga_suhtlus_21092017_p6hjal.pptx

Kursuse kirjeldus

Vaatasime, kuidas vajalikku infot kiiresti üles leida, ning rääkisime läbi levinumad küsimused, mis erinevate keskkondade kasutamisel tekivad.

Koolitajad

Doris Matteus (Firm Consult OÜ)

Esimese MTÜ asutasin aastal 2004, sellest ajast olen ühes või teises rollis – asutaja, juhatuse liikme või lihtsalt nõuandjana – mõne vabaühendusega seotud olnud. Muuhulgas on üks minu ülesanne alati olnud paberimajanduse korrashoidmine, kuna näen bürokraatiat väljakutsena, mitte ainult segava faktorina. Ka igapäevatöös infoturbefirma partneri ja juhina ei pääse ma riigiga suhtlemisest kuhugi – olen nii riigihangete registri, Äriregistri Ettevõtjaportaali kui e-maksuameti tihe kasutaja ning jagan heal meelel oma kogemusi. Olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna, veel on lõpetamata magistriõpingud samas koolis äriinfotehnoloogia erialal. Olen töötanud nii riigiasutustes kui erasektoris, täna olen ettevõtja – nõustame ja auditeerime ettevõtteid infoturbe valdkonnas.