artikkel

Eiki Nestor: Rõõm on näha, kuidas mu maksud lähevad õigesse kohta

laine
Eiki Nestor 10. august 2016
Foto: Sten Roosvald
Suuremale osale meist ei meeldi ju makse maksta. Eks? Ma olen siinkohal erand, sest lisaks lugupeetud Eesti Vabariigile läheb osa mu tulumaksust ka Hiiumaale Emmaste vallale.

Iga päev pole ju põhjust selle peale mõelda, kuid kord aastas tunnen sellest teadmisest siirast rõõmu. See on siis, kui minu vallas toimuval Sõru Jazzu festivalil esineb Emmaste Põhikooli Swing Big Band.

Noorukesed muusikud on oma esinemises vahetud ja publiku lemmikud. Ilma valla ehk maksumaksja toetuseta seda bändi poleks. Aga nende noorte tuleviku asjus on kõik selge. Kui selles vanuses sellisest muusikast rõõmu tuntakse, võib olla muretu. Neil läheb tulevikus hästi ja kui neist ka pillimehi ei kasva, siis mingil teisel alal läheb nende elu korda kindlasti. Ja ma tunnen, et mu maksud on läinud just sinna, kuhu vaja.

Räägime headest kodanikest lähemalt Arvamusfestivalil 12. augustil kl 16.30 koos Eiki Nestori, Keit Fomotškini,Tuuli Roosma, Leena Kivisilla, Siim Maripuu, Kristina Männi , Teele Pehki ja Olga Selistsevaga. Vägesid juhatab Kerttu Sepp. Kui klikid neil nimedel, näed, kuidas ja miks nemad hea kodaniku väärtusi elavad. Arutelust rohkem siin.

Loe ka teiste lugusid ja saada enda oma: heakodanik.ee/minulugu