Uudised

Saara Kadak, Mick Pedaja ja teised tuntud inimesed kutsuvad üles peatama loomatsirkust

laine uudised-laine
23. mai 2016

Tsirkudeloomadevastase aktsiooniga liitunud ka mitmed kuulsad Eesti inimesed nagu näitleja Saara Kadak, muusik Mick Pedaja, Klassikatäht Pipilota Neostus, ajakirjanik Maksim Galanin ja teised.
Alates 16. maist on murelikud Eesti inimesed edastanud Maaeluministeeriumile ning Veterinaar- ja Toiduametile üle 800 personaalse palvekirja peatada loomatsirkus. Palvekirju saab jätkuvalt edastada leheküljelt www.loomadetatsirkus.ee
“Loomad on imelised ja ma armastan neid väga. Ma ei suuda mõista inimesi, kes naudivad loomi tsirkuses, veel hullem treenivad neid selleks läbi looma valu ja pisarate. Loomad ei ole meie meelelahutamiseks,” leiab näitleja Saara Kadak.
“Tsirkusesse vangistatud loomad väärivad sama palju armastust kui meie kassid ja koerad. Loomatsirkus on puhas äri ja meelelahutus. Samamoodi on ka muusikas. On äri pool ja päris pool. Neid saab muidugi targalt ühendada, kuid loomi ja äri mitte kuidagi. Muusikas on oluline luua palju head muusikat ja loomad on vaja puuridest välja tõsta,” ütles muusik Mick Pedaja.
Meeleavaldusega saab liituda siin: https://www.facebook.com/events/263126320704297/