artikkel

Aita planeedikoristajatel leida laiast ilmast võimekaid eestvedajaid

laine
30. mai 2016
Foto:

Aita Teeme Ära Maailmakoristusel laiast ilmast leida võimekaid koristusaktsioonide eestvedajaid, kes veaks  maailmakoristust oma koduriigis. Kui tead kus tahes riigis head aktivisti, kes võiks tahta ja saada sellega hakkama, anna ta üles!

2008. aastal koristas 50 000 eestimaalast vaid viie tunniga kogu riigi looduses vedelevast prügist puhtaks. 2018. aasta 8. septembril toimub eestlaste eestvõttel suur enneolematu maailmakoristuspäev, milles osaleb korraga vähemasti 150 riiki.

Selleks, et koristusaktsioonid üle maailma õnnestuks, otsitakse motiveeritud ja tugevaid eestvedajaid, kelle juhtimisel viia ellu maailma suurim positiivne kodanikualgatus.

Teeme Ära otsib kogenud ja ambitsioonikaid juhte, kes hoolivad keskkonnast ja kodanikuühiskonnast ning suudavad motiveerida teisi. Aita leida võimekaid organisatsioone ja inimesi, kes tahaks ka oma koduriigi ühe päevaga prügist puhtaks koristada. Loe täpsemalt, keda otsitakse või soovita andekat liidrit siin!

Jaga seda üleskutset kõigiga, kellel on välismaal kontakte ja kes võiks aidata sellel hulljulgel ideel tõelisuseks saada.

Lisaks sellele, et planeet saab sel päeval loodetavasti hoobilt palju puhtamaks, peaks sellest saama Eesti 100. sünnipäeva üks tähtsamaid rahvusvahelisi sündmusi. Juba praegu on Teeme Ära algatusest kasvanud ülemaailmne liikumine Let’s Do It! World (Teeme Ära Maailmakoristus). Teeme Ära koristusaktsioonides on osalenud kokku üle 14 miljoni inimese.

www.letsdoitworld.org/cleanworldleaders