artikkel

Aita Vabaühenduste Liidu atra seada!

laine
15. aprill 2024
Foto:

Liidu praegune strateegiaperiood kestab 2024. aasta lõpuni. Fookuses on olnud huvikaitse, vabakonna võimekus ja võimeka vabakonna kasvulava.

Et kõikvõimalikud sihid ja soovitud tulemused värske pilguga üle vaadata, täpsustada, võib-olla ümbergi kirjutada, (aga võib-olla mitte), läheme sel aastal pikemale strateegiateekonnale, mille käigus ootame kaasa mõtlema liikmeid, võrgustikesse kuulujaid, eksperte, partnereid, häid kodanikke (kõige laiemas tähenduses).

Üks ja esimene võimalus meie strateegiateekonnal kaasa astumiseks on reedel, 10. mail kell 13.30 kuni 16.00 Sokos Viru konverentsikeskuses (Viru väljak 4, Tallinn). Kaardistame üheskoos kodanikuühiskonna hädasid ja vaevu, suuname pilgu lahendustele – ja otsime Vabaühenduste Liidule mõjusamaid sekkumiskohti.

Palun anna oma tulekust teada siin hiljemalt reedeks, 3. maiks.

Et ruum (ja teisedki ressursid) ei ole kummist, võib juhtuda, et kõik huvilised osalema ei mahu. Pane end kirja, kui plaanid päriselt osaleda. Ja anna meile teada, kui plaanid muutuvad, siis saavad osalema need, kes joone alla jäänud.

Üritust rahastab EMP toetuste Aktiivsete Kodanike Fond, mida vahendab Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga.