Uudised

Anna Arvamusfestivalile omalt poolt hoogu

laine uudised-laine
9. mai 2016

2. mail algas neljanda Arvamusfestivali Hooandja kampaania, mis kestab kaks kuud. Andes festivalile hoogu kasvõi viie euroga toetad parema arutelukultuuri loomist Eestis.

“Arvamuskultuuri muutmise teekond on pikk ning me ei oota kiiret tulemust, aga usume, et see viib ühiskonnani, milles tahaks tegelikult kõik eestimaalased elada, lapsi kasvatada ja töötada. Kui ka Sina arvad, et see missioon on väärt tegutsemist, siis toeta palun festivali korraldamist,” seisab Arvamusfestivali vabatahtlike pöördumises Hooandja keskkonnas.

Sellel aastal lubavad korraldajad, et festival kasvab mitte suuruse, vaid sügavuse poolest ning just selleks palutakse hooandjate abi. Kõiki arutelusid korraldavad partnerorganisatsioonid, festivali meeskond pakub tuge ja võimalusi – sellel aastal koolitatakse nii diskussioonide korraldajaid kui ka moderaatoreid ning poole aasta jooksul pakutakse ka teistmoodi juhendamist. Lisaks loob festivalimeeskond Paidesse mõnusa ja inspireeriva keskkonna ja meeleolu tänu rohkem kui 300 vabatahtliku panusele. Need inimesed on väärt häid olmetingimusi ning ka selleks on tarvis hooandjate tuge.

Festivali saab toetada 27. juunini Hooandja veebilehel, annetuste eest saab tänutäheks väärtuslikke kingitusi.

Arvamusfestival on neljandat korda toimuv kogu ühiskonda kaasav erinevatele poliitikatele avatud kohtumispaik, mille eesmärk on arendada arvamuskultuuri ja kodanikuharidust. Festivalile on oodatud kõik ärksad ja aktiivsed inimesed nii Eestist kui ka mujalt, et üheskoos arutada meie kõigi jaoks olulistel teemadel.

Videost saad teada, miks üle 300 inimest panustab Arvamusfestivali loomisse.

Pildid manuses: Arvamusfestivali t-särgid valmivad juba kolmandat aastat järjest Reet Ausi juhendamisel Bangladeshis väärtustava taaskasutuse põhimõttel, mis võimaldab tootmises tekkiv jääkmaterjal disaini abil tagasi tootmisse suunata.

Täiendav info:
Katerina Danilova
Arvamusfestivali Kommunikatsioonijuht
+37259185990
katja.danilova@arvamusfestival.ee
www.arvamusfestival.ee