artikkel

Anna hoogu Hooandjale endale!

laine
2. jaanuar 2017
Foto:
Ühisrahastusplatvorm Hooandja on pärast nelja-aastast tegutsemist ja 600 projektile raha kogumist teinud esimese iseenda ühisrahastuskampaania. Teeme nüüd iseendale veelgi parema Hooandja, head kodanikud, see on ju meie kõigi oma!

Platvorm on täna tehnikale ja ajale jalgu jäänud, sest et Hooandjat planeerides oli selle lennukus kaheldav ja platvormi tehniline teostus sai ettevaatlikult lihtsakoeline. Meeskond on seda aastatega vastavalt tagasisidele küll samm-sammult täiustanud, ent haldajalt palju käsitööd eeldav algeline põhisüsteem on jäänud samaks. Välja on arendamata mitmed võimalused, mis kasvataks toetamist, ning Hooandja meeskond on järjepidevalt hõivatud tehniliste triviaalsustega, saamata tegeleda sisulisema tegevusega, näiteks mõne projekti reklaamimisega.

Niisiis, edasliikumiseks vajab platvorm põhjalikku uuenduskuuri. Hulgaliselt analüüsitud tagasisidet ja kaardistatud murekohti, nelja-aastane kogemus ja välismaiste platvormide eeskuju on andnud hea sisendi. Hooandja 2.0 elluviimiseks on meeskonnal olemas professionaalsed oskused ja tipptasemel partnerid, ent plaanitav arendus on väga mahukas ning eeldab suuremat investeeringut, mistõttu pöörduvadki nüüd Hooandja sõprade poole: loome üheskoos veelgi parema Hooandja!

Loe täpsemalt siit, mis plaanis, anna hoogu, levita sõna ja soovita, mida paremini teha!