Uudised

Anna teada loomasõbralikust ja -vaenulikust teost

laine uudised-laine
10. oktoober 2016

Eesti Loomakaitse Selts ootab kandidaate aasta loomasõbraliku ja -vaenuliku teo tiitlile.

Oktoobri- ja novembrikuu jooksul saavad saata kõik inimesed enda arvamuse 2016. aastal Eestis aset leidnud kõige positiivsemast ja negatiivsemast loomadega seotud ning avalikkuse tähelepanu pälvinud teost. Lugusid oodatakse e-posti aadressile 2016@loomakaitse.ee või Eesti Loomakaitse Seltsi (ELS) kodulehele www.loomakaitse.ee/tegu2016/ kuni 30. novembrini.

1.-31. detsembrini saab igaüks samal veebiaadressil hääletada enim saadetud lugude seast kõige loomasõbralikuma ja -vaenulikuma teo poolt. Jaanuari alguses kuulutab ELS välja kaks enim hääli saanud lugu.

“Loomasõbralikuma ja -vaenulikuma teo valimine kutsub aastale tagasi vaatama ning kaasa mõtlema, millised loomadega seotud juhtumid on meid enim südamlikult liigutanud või hingepõhjani šokeerinud. Üleskutse ärgitab rohkem märkama enda ümber abi vajavaid loomi, ennetama loomade väärkohtlemist ja harib mitmes mõttes: seab eeskujud, keda järgida ja teavitab, mis on täna meie ühiskonnas valitsevad loomade heaolu puudutavad kitsaskohad,“ rääkis ELSi hädajuhtumite juht Maaja Mäll.

ELSi abi vajavate loomade jaoks on alates 5. oktoobrist avatud Hortese aianduskeskuse müügisaalis toidupank, kuhu saab annetada Hortesest ostetud loomatoitu. 

Lisainfo:
Mariann Prooses
Kommunikatsioonijuht
Eesti Loomakaitse Selts
+372 5694 5773
mariann.prooses@loomakaitse.ee