artikkel

Arvamusfestivalil aitab orienteeruda Minu kava äpp

laine
13. august 2015
Foto:

Arvamusfestivali meeskonnal on rõõm teatada, et sel aastal on festivali rikkalikust kavast tehtud valikutel kordades lihtsam silm peal hoida. Nüüd on nii kodulehel kui ka nutitelefoni kaudu võimalik kasutada funktsiooni Minu Kava ja koostada päris isiklik programm.

“Tundsime juba eelmisel aastal, et meie kavas orienteerumiseks on vaja midagi nutikat välja mõelda,” sõnas festivali turundusjuht Anu Melioranski. Nii leitigi tiimiliikmete ja osaliste ettepanekuid kaaludes, et festivalil oleks vaja pakkuda võimalust igal festivalikülastajal isiklik kava elektrooniliselt kokku panna ning samuti peaks olema võimalus seda kava ka festivali ajal telefonist vaadata.

Arvamusfestivali meeskond pöördus mõtetega Vatson Digitali ja Eesti Telekomi poole. Esimese partneri abiga töötati välja Minu Kava koostamise võimalus kodulehel ning koostöös Eesti Telekom-iga sündis täiendus äpile EMT Live.

“Võib öelda, et üks suur unistus ehk kavas valikute tegemise lihtsustamine on nüüd ellu viidud,” sõnas Melioranski.

Arvamusfestivali nutiseadmete rakendus on osa EMT Live rakendusest. See tähendab, et rakenduse kasutamiseks tuleb iOSi ja Androidi operatsioonisüsteemide kasutajatel vastavalt App Store’ist või Google Play’st tasuta alla laadida EMT Live rakendus.

Viimases on teiste seas ka Arvamusfestivali sündmus, millest leiab festivali kava, ala plaani, ülevaate kultuuriprogrammist, infot lastehoiu ja liikluskorralduse ning palju muu kohta, mida võib festivali ajal vaja minna. Lisaks on rakenduse kaudu võimalik jälgida ka arutelude otseülekandeid ning loomulikult igaühe enda koostatava Minu Kava.

“Minu Kava teeb festivalil osalejal valikute tegemise lihtsamaks – otsused on võimalik kas või täna ära teha. Enam ei pea Vallimäel pikka kava uurima ja iga tund otsustama, et millisel alal järgmisena kohal olla,” sõnas Melioranski, kes soovitas rakendusega esimesel võimalusel tutvuma hakata, et festivalil oleks mõnus arutelult arutelule liikuda.

Täpsemad juhised kava kasutamise ja Minu Kava loomise kohta kohta leiad siit.