artikkel

AVP tippkohtumise programm ja registreerimine

laine
8. mai 2023
Foto:

6.-7. septembril Tallinnas toimuva avatud partnerluse üleilmse tippkohtumise esialgne programm on avalik ja sellele saab anda tagasisidet 19. maini siin.

Programm lähtub kuuest teemast, mis tulenevad AVP värskelt valminud strateegiast ning kaaseesistujate tegevusplaanist: korruptsioonivastasus, vabakond ja osalemine, kliima, digitehnoloogiad, õigus ning kerksus. Igal nimetatud teemal on avatud valitsemise kogukonna esindajad ette valmistanud esialgsed arutelukirjeldused. Kogukonna sisujuhtide ettepanekuid analüüsis tippkohtumise nõuandekogu, kes tihendas vajadusel üksteisega haakuvaid ideid ning tõi välja täiendavaid teemapüstitusi. Esialgses programmis on 26 arutelu, mis moodustavad umbes poole tippkohtumise lõplikust programmist.

Tippkohtumisele saab end registreerida kuni 28. maini siin.

Korraldustiim kutsub kõiki huvilisi ka 17. mail puid istutama.

AVP tippkohtumise kaheks kandvaks põhimõtteks on loovad lahendused ja võimalikult väike keskkonnajalajälg. Kuna tippkohtumise ligi 2000 külalist lendavad siia maailma eri paigust, soovime anda oma panuse tasakaalustamaks sellest tekkivat kasvuhoonegaaside heidet.

Puid istutame Tallinnast u 50 km kaugusel Raplamaal, Varbola lähedal. Istutama sõidame bussiga, mis väljub Falgi teelt 17. mail kell 9.00.

Istutamise ajaks on planeeritud kell 10.00-13.00. Pärast tööd pakume sooja suppi ja tassi kohvi/teed, ühtlasi saame arutada AVP tippkohtumisega seotud küsimusi.

Registreeri end siin.