Uudised

Bioneer kutsub meediakoolitusele

laine uudised-laine
28. september 2015

Keskkonnaportaal Bioneer.ee on korraldamas meediakoolitust keskkonnaorganisatsioonidele, keskkonnaühendustele ja valdkonna ettevõtetele. Osalema on oodatud ka need ühendused, kes ei tegele otseselt keskkonnaga, kuid kelle teemad sobivad Bioneeri portaali.

Kahepäevasel meediakoolitusel saab osaleda kas Tallinnas MTÜ Mondo ruumides (Telliskivi 60a, B-hoone) 10.-11. oktoobril või Tartus loodusmajas (Lille 10) 17.-18. oktoobril.

Koolituse esimesel päeval õpetab Vallo Nuust osalejatele loovkirjutamist. Koolituspäeva osaks on ka praktilised harjutused. Loovkirjutamine aitab oma tegevusi huvitavalt kajastada.

Teisel päeval räägib kommunikatsiooniuuringute teadur Maie Kiisel, mida on ühendustel ja organisatsioonidel õppida värskest keskkonnameedia uuringust. Saame teada, mis huvitab keskkonnameedia tarbijat ja kuidas potentsiaalse lugejani jõuda. Toimub arutelu, kuidas uuringu tulemusi arvestades on mõistlikum ennast turundada.

Bioneeri toimetaja Katrin Jõgisaar meediaga suhtlemise praktilistest külgedest (kuhu kaastöid saata, kuidas eristuda, kuidas vältida rohepesu, kuidas olla kaastööga nähtav otsingumootorites ja sotsiaalmeedias, kuidas Bioneer saab kasulik olla jne).

Kui Teile pakub huvi koolitusel osalemine, siis palun täitke registreerimisankeet: bioneer.ee/tegutse/meediakoolitus2015

Soovitame koolitusele saata just selle inimesel, kes tegeleb kirjutamisega!

Koolitusele pääsevad need organisatsioonid, kes kiiremini reageerivad, kuna kohtade arv on piiratud.

Koolitused on osalejatele tasuta tingimusel, et pärast koolitust kirjutatakse Bioneerile vähemalt neli kaastööd ajavahemikus oktoober kuni detsember 2015.

Bioneeri meeskond annab kaastöödele tagasisidet, läbi mille toimub aktiivne õppimine, lisaks saab teie organisatsioon meediakajastust. Loovkirjutamise teooriast on abi vaid siis, kui teadmisi rakendatakse kirjutades.

Kui kaastöidmingil põhjusel ei kirjutata, siis on koolitus tasuline (umbes 35 eurot, hind sõltub täpsest osalejate arvust).

Koolitusega seotud transpordi-, ööbimis- ja toitlustamiskulusid ei hüvitata.

MTÜ Ökomeedia projekti „Bioneeri koostööpartnerite meediakoolitused“ rahastas KÜSK summas 3 701,72 eurot.

Lisainfo: Kaide-Liis Suurväli (58802654, kaide-liis@bioneer.ee)