Uudised

Eesti Loomakaitse Selts: tule aitame loomi üheskoos!

laine uudised-laine
7. jaanuar 2019
Eesti Loomakaitse Selts (ELS) alustab uut aastat värskete hingede püüdmisega. Organisatsiooni otsitakse juurde vabatahtlikke ja liikmeid, kes toetaksid seltsi tegevust ja tooksid juurde uusi ideid.

ELS kui ka mitmed teised loomakaitse organisatsioonid sõltuvad oma tegevuses peamiselt vabatahtlike abist. Nemad on need, kes aitavad täita organisatsioonide eesmärke ja on toeks igapäevatöödes. Seetõttu on alati ideedest pungil ja tegusad inimesed loomakaitsesse teretulnud.

Seltsis tegutseb üle 170 vabatahtliku, igakuiselt aitasid 2018. aastal kaasa neist 26, kes panustasid kokku rohkem kui 2000 tundi oma aega loomade heaks. „ELS-i vabatahtlikud on väga aktiivsed erinevatel tegevusaladel. Näiteks antakse oma panus loomade pidamistingimuste kontrollimisega, kodututele loomadele hoiukodu pakkumisega, kampaaniate korraldamise ja materjalide ettevalmistamisega, üritustel seltsi esindamisega, pildistamisega, kui ka organisatsiooni arendamisega,” kommenteeris seltsi vabatahtlike juhendaja Marika Midro.

Vabatahtlike otsitakse juurde loomade päästjate, heategevusliku müügi, turunduse ja kommunikatsiooni tiimi. Rohkem informatsiooni Loomakaitse Seltsis panustamise kohta leiab siit: https://loomakaitse.ee/tule-vabatahtlikuks/

Eesti Loomakaitse Selts on 2000. aasta kevadest tegutsev loomasõpru ühendav mittetulundusühing, mille missiooniks on abivajavate loomade heaolu tagamine ja parandamine ning loomade väärkohtlemise ennetamine. Missiooni viiakse ellu loomade otsese abistamise, avalikkuse teavitamise, inimeste koolitamise ning õigusloomes osalemise ja loomakaitsealase järelevalve teel.

Lisateave:

Geit Karurahu

Kommunikatsiooni- ja turundusjuht

+372 55505009

geit.karurahu@loomakaitse.ee