Uudised

EL toetusprogrammide infopäevad: Viljandis, Haapsalus, Tallinnas

laine uudised-laine
31. august 2015

Kodanikuühiskonna Sihtkapital, MTÜ Loov Eesti, SA Archimedes Noorteagentuur ning korraldavad EL toetusprogrammide infopäevad Viljandis, Haapsalus ja Tallinnas.

Kuupäevad on sellised:

10. septembril Viljandis, kell 10.00-13.00
15. septembril Haapsalus, kell 10.00-13.00
17. septembril Tallinnas, kell 9.30-13.00

Infopäevadel tutvustatakse kolme Euroopa Liidu programmi:

  • Kodanike Euroopa. Programmist toetatakse projekte, mis edendavad kodanike ühiskondlikku aktiivsust ja osalemist demokraatlikes protsessides või suurendavad teadlikkust Euroopa ajaloolisest mälust. Taotlejateks vabaühendused, omavalitsused ja avalik-õiguslikud organisatsioonid.
  • Erasmus+: Euroopa Noored. Programm toetab noorte ja noorsootöötajate õpirännet, rahvusvahelist vabatahtlikku tööd, noorsootöö kvaliteedi arendamist ja noortevaldkonna poliitikate kujundamist. Taotleda saavad noortegrupid, MTÜ-d ja SA-d, avalik-õiguslikud juriidilised isikud (nt kool, noortekeskus) ja ettevõtted (piiratud võimalused).
  • Loov Euroopa alamprogrammid Kultuur ja MEDIA (MEDIA ainult Tallinna infopäeval). Kultuuriprogramm toetab rahvusvahelist koostööd kultuuri ja loomemajanduse valdkonnas ja kirjandustõlkeid. Taotleda saavad kõik juriidilised isikud, kes nendes valdkondades on tegutsenud vähemalt 2 aastat. MEDIA Programm toetab audio-visuaalsektorit, taotleda saab nii levi- kui arendustoetusi.

Infopäev on suunatud potentsiaalsetele taotlejatele, projektipart­neritele ja teistele huvilistele. Tutvustatakse programmide eesmärke, tingimusi ja taotlemise korda.

Osalema on oodatud kõik huvilised; infopäev on tasuta, aga kohtade arv on piiratud. Iga ürituse täpsema päevakava leiate registreerimisvormist.

Registreerimine kestab, kuni kohti jätkub:
Viljandi infopäevale kuni 06. septembrini: http://goo.gl/forms/C5sDM7VlzG
Haapsalu infopäevale kuni 10. septembrini : http://goo.gl/forms/xa1uD7yVr7
Tallinna infopäevale kuni 14. septembrini  http://goo.gl/forms/k4RVS1ZGRo

Rohkem infot programmide kohta leiad siit:
Kodanike Euroopa: http://www.kysk.ee/kodanikeeuroopa
Erasmus+: Euroopa Noored: http://euroopa.noored.ee/
Loov Euroopa: http://www.looveuroopa.ee/

Lisainfo: kadri@kysk.ee või tel: 5880 5240