artikkel

EMSLi liikmeklubi vabaühenduste tegevustoetusest 10.11

laine
1. november 2015
Foto: Mari Öö Sarv

EMSL kutsub kõiki huvilisi liikmeklubisse rääkima vabaühenduste rahastamisest: mis see müstiline tegevustoetus on ja kuidas seda saada? 

Tegelikult on vabaühendused ja riik juba ammu rahaasjades kokku leppinud, lepet saad lugeda siit.

Kuidas tundub, kas strateegiline partnerlus ja tegevustoetus võiks olla Sinu ühendusele arvestatav rahastamisallikas? Või mida teha ja kust alustada, et saada oma ministeeriumi strateegiliseks partneriks? Kui Sa juba saad riigiasutustelt tegevustoestust, siis tule jaga kogemusi!

Liikmeklubi toimub 10. novembril kell 17:30-19:00 Tallinna Ülikooli Mare majas (Uus-Sadama 5) ruumis M-135. 

Osalema ootame nii vabaühendusi, kes panustavad aktiivselt erinevate poliitikakujundamise ja riiklike valdkondlike strateegiliste dokumentide väljatöötamisse, kui ka neid, kes aitavad teenuseid arendada või valdkondlikke arengukavasid ellu viia. Eriti loodame kohata Sotsiaalministeeriumi, Kultuuriministeeriumi ja Haridus- ja Teadusministeeriumiga seotud ühendusi ja neid, kes saavad Hasartmängumaksu nõukogust suurprojektide toetust.

Siseministeerium on pioneer strateegilise partnerluse edendamisel. Liikmeklubis astuvad meie ette Siseministeeriumi strateegilised partnerid, et rääkida partneriks saamisest, koostöö kulgemisest ning tegevustoetusega kaasnevatest rõõmudest ja muredest. Kogemusi jagavad Merlin Sepp Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustikust, Maris Jõgeva EMSList, Anneli Kana Külaliikumisest Kodukant ja Marek Väljari Eesti Naabrivalvest, Dein-Tom Tõnsing Eesti Abipolitseinike Kogust jt.

Liikmeklubi on soojendusüritus vabakonna Kärajatele. Käramine toimub 27. novembril, seal arutame arengute üle, mis on toimunud pärast vabaühenduste rahastamise korrastamise juhendmaterjali valmimist.

Peale EMSLi liikmete on üritusele oodatud ka kõik teised huvilised!

Anna tulekust märku: http://tinyurl.com/okmadgx

Lisainfo: maria@ngo.ee