Uudised

ENL lõpetab “Ühiste noorte” suurprojekti riskinoorteteemalise konverentsi ja töötubadega

laine uudised-laine
29. veebruar 2016

ENLi riskilaste ja -noorte teemalise suurprojekti “Ühised noored” lõpetab 11. märtsil toimuv lõppkonverents, kus antakse ülevaade tehtust, lisaks on võimalus töötubades valminust rohkem osa saada. Päeva viimases osas esitletakse projekti mõjuraportit, mis annab tegevusele hinnangu ja soovitused, kuidas tulevikus elluviiduga edasi minna.

“Ühised Noored“ on koostööprojekt, kus eakaaslastelt õppimise kaudu otsitakse lahendusi laste ja noorte korduvõigusrikkumiste vähendamiseks ning sotsiaalmajanduslikest teguritest tulenevate riskiolude maandamiseks, peamiselt ennetustööks.

Konverentsil tutvustatakse Noorteühenduste senist koostööd riskis olevate noortega – selle kitsaskohti ja võimalusi, aga räägitakse ka töö käigus valminud pakettidest. Neistsamu pakette saab lähemalt tundma õppida töötubades: “Seksuaalharidus kõigile”, “Kool võib olla seiklus” ja “Teadlikkus, tegutsemine, tiimitöö – mitmekesised koostööharjutused esimese õigusrikkumisega noortele”.

Konverentsi täpsem päevakava ja registreerimine on leitav siit: http://www.enl.ee/et/EMP-Uhised-Noored/Loppkonverents, projekti tutvustav video: https://www.youtube.com/watch?v=bpFtg_idvsM. Facebooki event: https://www.facebook.com/events/212860339068486/