artikkel

Ettepanekud tulumaksuseaduse muutmiseks. Saada oma arvamus enne 25.10!

laine
10. oktoober 2016
Foto:
Panime kokku konkreetsed ettepanekud tulumaksuseaduse muutmiseks nii, et seadus ei ahistaks vabaühenduste pidamist – muudatuste eesmärk on soodustada vabatahtlikku tööd ja annetamist ning vähendada bürokraatiat.

Sisuliselt tegeleme kolme probleemiga, mis juba ammu karjuvad lahendamise järele: vabatahtlike lähetamine, annetuste soodustamine ning tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja koostamine. Iga teema juurest leiad hakatuseks kirjelduse, mis on valesti ja kuidas see vabaühenduste tööd takistab, ning seejärel mitu võimalikku lahendust.

Ütle meile aadressile siim@ngo.ee, milliseid lahenduskäike toetad või mida tahaksid lisada. Tee seda hiljemalt 25. oktoobril, et saaksime neid arutada riigikogulastega juba koos sinu toetuse või parandustega.

Ettepanekud leiad meie veebist või lisatud failist:

EMSLi ettepanekud maksupoliitika muudatusteks.doc

 

pirn

Lorem ipsum dolor sit amet!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum finibus purus et dolor maximus faucibus. Aliquam erat volutpat. Aliquam scelerisque justo eu magna fermentum auctor. Morbi velit felis, efficitur sed risus auctor, placerat egestas nunc. Nunc egestas neque consectetur, posuere metus eu, fringilla diam. Vivamus sed dictum arcu, a semper eros. Praesent hendrerit ullamcorper cursus. Nulla tristique massa egestas pretium semper. Suspendisse at purus ac lacus suscipit lobortis.