Tartus ootame Sind Loomemajanduskeskusesse (Kalevi 17, roheline maja) ja Tallinnas Kultuurikatla I korruse seminariruumi (Põhja pst 27a, sissepääs Arhitektuurikeskuse poolt).

Registreeri end siin!

Ajakava mõlemas linnas:

9.30–10.00       Kogunemine: suupisted ja registreerumine

10.00–10.30     Kolme programmi uudised ja 2017. aasta plaanid

10.30–11.30     Kogemusi jagavad edukad toetusesaajad

11.30–12.00     Vaba kava, küsimused

Tartus jagab Kodanike Euroopa programmi kohta kogemusi Margit Säre Peipsi Koostöö Keskusest, kes on sel aastal partner lausa kahes KE projektis. Tallinnas tutvustab pikaaegse projektikirjutamise kogemusega Patrick Rang Sõjamuuseumi uut edukat ettevõtmist.

Kogemusi, mida õppida ja kõrva taha panna, tuleb palju!

Millega need kolm EL programmid tegelevad?

Kodanike Euroopa programmist toetatakse projekte, mis edendavad kodanike ühiskondlikku aktiivsust ja osalemist demokraatlikes protsessides või suurendavad teadlikkust Euroopa ajaloolisest mälust. Taotlejateks vabaühendused, omavalitsused ja avalik-õiguslikud organisatsioonid.

Erasmus+: Euroopa Noored programm toetab noorte ja noorsootöötajate õpirännet, rahvusvahelist vabatahtlikku tööd, noorsootöö kvaliteedi arendamist ja noortevaldkonna poliitikate kujundamist. Taotleda saavad noortegrupid, MTÜ-d ja SA-d, avalik-õiguslikud juriidilised isikud (nt kool, noortekeskus) ja ettevõtted (piiratud võimalused).

Loov Euroopa Kultuuriprogramm toetab rahvusvahelist koostööd kultuuri ja loomemajanduse valdkonnas ja kirjandustõlkeid. Taotleda saavad kõik juriidilised isikud, kes nendes valdkondades on tegutsenud vähemalt 2 aastat.

Lisainfo:
Evelyn Valtin,
Kodanike Euroopa koordinaator
evelyn@kysk.ee
513 3656