Uudised

Fujitsu töötajad soovivad parandada laste liikumisharjumusi

laine uudised-laine
8. mai 2019

Täna, 8. mail algab Fujitsu kampaania “Liigume koos”, mille eesmärk on motiveerida oma töötajaid õues sportima ja läbi selle parandada Eestimaa laste liikumisharjumusi.  

Septembrikuu lõpuni kestva kampaania jooksul fikseeritakse iga osaleja liikumine läbi Endomondo rakenduse. Iga kuu tunnustab Fujitsu kõige aktiivsemaid töötajaid ja sügisel annab ettevõte oma panuse Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile annetuse näol, et edendada laste liikumisharjumusi.

Möödunud aastal toetas Fujitsu Lastefondi kaudu raskelt haigeid lapsi, annetades 3100€ hipoteraapiliseks raviks.

“Alustasime eelmisel aastal esmakordselt koostööd Lastefondiga. Koostöö sujus väga hästi. Panime juba sügisel ühiselt plaanid paika järgmiseks aastaks. Selle alusel ongi valminud meie värske kampaania,” kommenteerib Fujitsu müügidirektor Ülle Kivirähk. 

See, et ettevõte innustab oma töötajaid tervislikele eluviisidele ja annab oma panuse heategevusse, väärib tunnustust.

Lastefondi tegevjuht Kadri Org avaldas südamest heameelt, et Fujitsu otsustas ka tänavu korraldada oma töötajate seas kampaania, et propageerida aktiivset liikumist ning jätkata sealjuures heategevuslikku koostööd ka Lastefondiga. Org nentis, et Fujitsu korraldatava kampaania “Liigume koos” missioon on äärmiselt tänuväärne, kuivõrd lastearstid avaldavad üha enam muret Eesti laste liikumisharjumuste osas. “Seega plaanime Fujitsu toel ja lastearstidega koostöös anda ühise panuse laste tervislike eluviiside edendamisse,” tõi ta välja. 
SA TÜ Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suuremaid üle-eestilisi lastehaiglate juures tegutsevaid heategevusorganisatsioone, mis on alates 2000. aastast annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid kokku üle nelja ja poole miljoni euroga. Lastefondi vahendusel on võimalik haigeid lapsi aidata hakates püsiannetajaks aadressil https://www.lastefond.ee/pusiannetus/vormista-pusiannetus/. Toetuse taotlemiseks või abivajajatest teada andmiseks palume kirjutada e-mailile info@lastefond.ee.

Lisainfo:

Ülle Kivirähk
Fujitsu müügidirektor
Tel: (+372) 6272 321
E-post: ulle.kivirahk@ee.fujitsu.com

Kadri Org
SA TÜK Lastefondi tegevjuht
Tel: (+372) 56489584 
E-post: kadri.org@lastefond.ee