artikkel

Hea kodaniku klubi: kuidas leida ja juhtida raha?

laine
19. september 2022
Foto:

Koostöös Heateo Sihtasutusega toimub 6. oktoobril kell 17:00-19:00 Tallinnas Vivistop Telliskivis (Telliskivi 60a-5) ja veebis selle aasta kolmas Hea Kodaniku klubi pealkirjaga “Kuidas leida ja juhtida raha?”. Vestlust juhib Pirkko Valge (Heateo Sihtasutus). Vestlusringis osalevad Teibi Torm (Tagasi Kooli, Tuleviku Tegijad) ja Helina Loor (SpeakSmart). Osalejad jagavad oma kogemusi nii riigi kui erasektori raha kaasamisest, omatulu teenimisest ja annetuste kogumisest.

Klubi toimub suures ja õhutatud ruumis, kus on tagatud võimalus publikut hajutada ning desinfitseerimisvahendi olemasolu.

Üritust korraldavad Vabaühenduste Liit ja Heateo Sihtasutus, rahastab Aktiivsete Kodanike Fond.

Registreeru siin.

Rohkem infot Hea Kodaniku üritustesarja kohta saab lugeda siit.

Pirkko Valge on viimased kaheksa aastat juhtinud Heateo Sihtasutust. Selle aja sisse jääb Eesti esimese ühiskondlike probleemide lahendamisele keskendunud inkubaatori NULA loomine ning Eesti esimeste filantroopiafondide käivitamine. Heateo Mõjufond alustas tegevust 2018. aasta kevadel, aasta hiljem sai koos Martin Villigu ja Taavet Hinrikusega hoo sisse Heateo Haridusfond.

Teibi Torm on oluliste haridusalgatuste looja, kelle juhtimisel sai Eestis alguse Tuleviku Tegijate programm (endise nimega Tagasi Kooli), samuti on ta üks Asendusõpetajate platvormi loojatest. Teibil on aja jooksul kogunenud suurepärane kogemustepagas rahastuse kaasamisest nii riiklikust kui erasektorist.

Helina Loor on tunnustatud koolitaja ja koolitusvaldkonna arendaja, kelle eestvedamisel kasvas Väitlusseltsist välja koolitus- ja konsultatsiooniettevõte SpeakSmart. Esimesed kümmekond aastat tegutseti Väitlusseltsi tegevussuunana, alates 2015. aastast hakati tegutsema eraldi ettevõttena, mida Helina juhtis kuni 2020. aastani.

Lisateave:

Inna Laanmets
inna@heakodanik.ee
+372 501 1482