artikkel

Hea Kodaniku klubis jagatakse teadmisi ja oskusi koosloomeks

laine
Foto:

Koostöös Sotsiaalse Innovatsiooni Laboriga toimub 22. septembril sügise esimene Hea Kodaniku klubi pealkirjaga “Loome koos!” Üritusel jagatakse nii teoreetilisi teadmisi kui ka praktilisi näpunäiteid, kuidas saavutada koosloomes kõigile osapooltele parimaid tulemusi.

Koosloome on mitme osalisega tööprotsess, mille eesmärk on võimestada osalisi sujuva koostöö saavutamiseks, et luua midagi uut. Koosloome tulemus võib olla uus toode, teenus või protsess. Koosloome ise on aga korraga nii tööriist, tulemus kui ka mõtteviis, mis aitab vastata ühiskonna ootustele sotsiaalsete probleemide ennetamisel, leevendamisel ja lahendamisel.

Hea Kodaniku klubis teeb sissejuhatuse koosloomesse Sotsiaalse Innovatsiooni Labori asutaja ja juht Rasmus Pedanik. Seejärel arutlevad praktikas kohatud õnnestumiste ning väljakutsete üle Riigikantselei nõunik Ott Karulin, avaliku sektori innovatsioonitiimi eestvedaja Helelyn Tammsaar, kaasamisekspert Maris Jõgeva ja Rasmus Pedanik. Arutelu juhib Vabaühenduste Liidu juhataja Kai Klandorf.

Hea Kodaniku klubi toimub 22. septembril kell 17:00-19:00 Arhitektuurikeskuses (Põhja puiestee 27A).

Registreerumine üritusele siin.

Facebooki-üritus siin.

Rohkem infot Hea Kodaniku üritustesarja kohta siin.

Ürituse toimumist toetab Aktiivsete Kodanike Fond, Norra ja EMP toetused.

Lisateave:
Inna Laanmets 
inna@heakodanik.ee 
501 1482