Uudised

Heategevuslik jõuluoksjon lõpeb homme. Viimane võimalus teha kingi ostuga ka head!

laine uudised-laine
17. detsember 2020

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) kutsub inimesi osalema heategevuslikul jõuluoksjonil. Oksjon kestab veel viimaseid päevi. Heategevuslik oksjon toimub ELS-i Facebooki lehel ning lõpeb homme keskööl.

„Kõik oksjonil olevad esemed ja teenused on ELSile annetatud, mis tähendab, et kogu summa müügist jääb loomadele. Jõuluoksjon on inimestele suurepärane võimalus teha head ja rõõmustada jõulukingitusega sõpra. See võimalus saab nüüd homme läbi, seega tasub pakkumise tegemisega kiirustada,” kommenteeris oksjoni korraldaja ja ELS-i juhatuse liige Kaisa Kaljurand. 

Heategevuslikult jõuluoksjonilt peaks igaüks endale või sõbrale midagi leidma, valik on väga lai. Kui soovite kinkida toredat tegevust või elamust, siis leiab oksjonilt fotosessiooni, kunstiaustajale maalikursuse, spordisõbrale sulgpallitrenni Eesti meistri juhendamisel ja tervist hindavale lähedasele silmakontrolli. Eesti moodi ja disaini hindavatele sõpradele leidub nii pesu, dresse kui ka aksessuaare. Lisaks saab rõõmsaks teha nii raamatusõbrad kui ka kodukaunistajad. 
 

Oksjonilt kogutud raha kasutatakse kodutute, hüljatud ja väärkoheldud loomade veterinaarsete protseduuride tasumiseks; loomade elutingimuste kontrollimiseks; hättasattunud loomade toiduabi ja muude loomadele eluks vajalike vahendite tagamiseks; loomade õiguste eest seismiseks ja hea loomapidamise tava tutvustamiseks. 

Oksjonil saab osaleda siin: https://bit.ly/jouluoksjon

Eesti Loomakaitse Selts on 2000. aasta kevadest tegutsev loomasõpru ühendav mittetulundusühing, mille missiooniks on abivajavate loomade heaolu tagamine ja parandamine ning loomade väärkohtlemise ennetamine. Missiooni viiakse ellu loomade otsese abistamise, avalikkuse teavitamise, inimeste koolitamise ning õigusloomes osalemise ja loomakaitsealase järelevalve teel.

Lisateave:
Geit Karurahu
Kommunikatsiooni- ja turundusjuht
+372 55505009 
geit.karurahu@loomakaitse.ee