Uudised

Kes on parimad ettevõtluse edendajad?

laine uudised-laine
18. aprill 2016

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ootab kuni 22. aprillini kandidaate konkursile „Tunnusta ettevõtluse edendajat“. Eesti konkurss on ka eelvooruks üle-Euroopalisele konkursile European Enterprise Promotion Awards (EEPA), kuhu pääseb kuni kaks osalejat igast riigist.

Kandideerima oodatakse kõiki valitsus- ja omavalitsusasutusi koos allasutustega, ettevõtluse tugiorganisatsioone, haridus- ja noorteorganisatsioone ning kõiki teisi institutsioone, sihtasutusi ja mittetulundusühendusi, kes on oma tegevusega on edendanud ettevõtluskeskkonda. Era- ja kolmandast sektorist oodatakse konkursile projekte, mille puhul on toimunud koostöö avaliku sektoriga. Üks organisatsioon võib esitada ka mitu projekti.

“Osalemine oli ülimalt motiveeriv, kuna meile sai osaks tunnustus esmalt Eestis ja seejärel ka Euroopas. Seega märkasid meid kindlasti ka potensiaalsed partnerid ja on tore teada, et meie tegevust hinnatakse peale riikliku tasandi ka rahvusvaheliselt,” ütles eelmise aasta võitja  mängukiirendi Gamefounders üks asutajatest Kadri Ugand. Gamefounders võitis lisaks Eesti konkursile ka Euroopa tasandi auhinna rahvusvahelistumise kategoorias.

Seekordne EEPA auhinnagala toimub Slovakkia pealinnas Bratislavas, kus on võimalik suhelda teiste osalejatega, luua rahvusvahelisi kontakte ning rääkida kaasa Euroopa ettevõtluspoliitika kujundamisele. Võitjate transpordi- ja majutuskulud katab Euroopa komisjon.

Osavõtmiseks tuleb täita registreerumisleht, mille leiab Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi kodulehelt ning saata täidetud vorm konkursi korraldajatele e-mailiga aadressil kaupo.sempelson@mkm.ee.