Uudised

Kes on Tartumaa parim MTÜ, vabakondlane? Esita kandidaat.

laine uudised-laine
9. oktoober 2017
Tartu Ärinõuandla, Tartumaa Arendusselts, Domus Dorpatensis, Kodukant Tartumaa, Tartu Maavalitsus ja Tartu Linnavalitsus kuulutavad välja konkursi 2017. aasta parima MTÜ, vabakondlase ja MTÜ tegevuse toetaja leidmiseks.

Soovime esile tõsta ja tunnustada neid, kelle ettevõtmised muudavad meie kodukohta paremaks, kogukonda ühtsemaks ning kodanikuühiskonda tugevamaks.

Tunnustamiskonkursi on läbi viidud aastast 2011 ning läbi aastate on tunnustatud ja tänatud nii linnas tegutsevaid MTÜ-sid kui ka maapiirkonna arengule ja elujõulisusele kaasa aidanud ühendusi ja vabatahtlikke. Kutsume enda kodukohas, valdkonnas, organisatsioonis ringi vaatama ja enda kandidaati tunnustamiskonkursile esitama.

Tunnustamiskonkursi žürii liige Külli Pann (MTÜ Kodukant Tartumaa juhatuse esimees) toob välja: „Kui selline organisatsioon või vabatahtlik, vabakondlane on teie lähikonnas olemas, siis tema tunnustamiskonkursile esitamine võtab aega mõne minuti, samas tunnustatavad on alati märkamise eest väga tänulikud olnud ja esitamine võib vabatahtlikuks tegevuseks anda uut indu.“

2017. aasta parima MTÜ, vabakondlase ja MTÜ tegevuse toetaja kandidaate saab tunnustamiseks ja tänamiseks esitada Tartu Ärinõuandla kodulehel oleva ankeedi kaudu, samal lehel on ka tunnustamiskonkursi pikem info. Ankeet on leitav ka SIIT.

Kandidaate võivad esitada nii omavalitsused, äriühingud, üksikisikud kui ka mittetulundusühingud.

Kandidaate ootame 30. oktoobrini ja parimate välja kuulutamine toimub Kodanikupäeva lähistel, 23. novembri tänusündmusel. 

Lisainfo:

Kadri Pau

SA Tartu Ärinõuandla

MTÜ konsultant

tel. 7428 491; 372 5672 0611

e-post: kadri@tartu.bas.ee
www.tartu.ee/arinouandla