Uudised

Kolm EL programmi kutsuvad kohvile: teemaks muudatused, tähtajad ja sündmused

laine uudised-laine
21. jaanuar 2016

Kolm EL programmi Kodanike Euroopa, Erasmus+ ning Loov Euroopa kutsuvad hommikukohvile, kus räägitakse uudistest, muudatustest, taotlustähtaegadest ja teistest sündmustest, mis kolmel programmil 2016. aastal ees ootavad.

Oma kogemusi projekti kirjutamisest, taotlemisest, projekti elluviimisest ja rahvusvahelisest koostööst jagavad edukad toetusesaajad.

Hommikukohvi pakutakse 8. veebruaril Tartus Loomemajanduskeskuses (Kalevi 17, roheline maja) ning 16. veebruaril Tallinnas Euroopa Liidu Maja infokeskuses (Rävala 4, sissepääs Laikmaa tänavalt). 

Pane end kirja siin!

Ajakava (esialgne)

9.30 – 10.00       Soe jook  ja suupisted, kogunemine
10.00 – 10.30      Kolme programmi uudised ja 2016. plaanid
10.30 – 11.30      Kogemusi jagavad edukad toetusesaajad
11.30 – 12.00     Vaba kava, küsimused

Millega need EL programmid tegelevad?

Kodanike Euroopa programmist toetatakse projekte, mis edendavad kodanike ühiskondlikku aktiivsust ja osalemist demokraatlikes protsessides või suurendavad teadlikkust Euroopa ajaloolisest mälust. Taotlejateks vabaühendused, omavalitsused ja avalik-õiguslikud organisatsioonid.

Erasmus+: Euroopa Noored programm toetab noorte ja noorsootöötajate õpirännet, rahvusvahelist vabatahtlikku tööd, noorsootöö kvaliteedi arendamist ja noortevaldkonna poliitikate kujundamist. Taotleda saavad noortegrupid, MTÜ-d ja SA-d, avalik-õiguslikud juriidilised isikud (nt kool, noortekeskus) ja ettevõtted (piiratud võimalused).

Loov Euroopa. Kultuuriprogramm toetab rahvusvahelist koostööd kultuuri ja loomemajanduse valdkonnas ja kirjandustõlkeid. Taotleda saavad kõik juriidilised isikud, kes nendes valdkondades on tegutsenud vähemalt 2 aastat. MEDIA Programm toetab audio-visuaalsektorit, taotleda saab nii levi- kui arendustoetusi.

Tahad rohkem teada?

Kodanike Euroopa: http://www.kysk.ee/kodanikeeuroopa
Erasmus+: Euroopa Noored: http://euroopa.noored.ee/
Loov Euroopa: http://www.looveuroopa.ee/

Lisainfo:
Kadri Sikk,
Kodanike Euroopa koordinaator,
kadri@kysk.ee
5880 5240