artikkel

Kolm põhjust tulla EMSLi üldkoosolekule

laine
15. mai 2017
Foto: Mari Öö Sarv
26. mail toimub EMSLi üldkoosolek. Kui aastaaruanded ja strateegiad ei kõla iseenesest kutsuvate terminitena, pakume kolm head põhjust, miks ühele üldkoosolekule tulema peaks.
  • Kui sa tahad päriselt organisatsiooni juhtimises osaleda, kus siis veel sellega pihta hakata? Arvad, et EMSL liigub õiges suunas? Tule ja anna omalt poolt hoogu, et ramm ei raugeks. Usud, et tegelikult põrutatakse seina suunas? Tule ja jaga muret ning pane lauale oma ettepanekud, et saaksime arukamalt toimetada.
  • Üldkoosolekul valitakse nõukogu liikmeid. Tahaksid, et EMSLi nõukogus oleks Elon Musk või hoopis Arvo Pärt? Nemad küll seekord ei kandideeri, mitmed teised ägedad inimesed aga küll. Tule ja veendu, et EMSLi tegevust tüüriksid selleks kõige sobilikumad kodanikud.
  • Vahel tundub, et oled oma mõtetega üksinda? Tule ja vaata, kellest koosneb see lai võrgustik, kes EMSLi ümber koodunud on. Näed uusi ja vanu, kukkesid ja kanu. Isegi välismaa omi, sest sel korral paneme püsti videosilla Ungari ja Rumeenia kodanikuaktivistidega ning arutame, mis saab kodanikuruumist.

Ootame vabaühenduste liidu liikmeid EMSLi 2017. aasta üldkoosolekule 26. mail kell 14:00-17:00 Tallinnas Sõltumatu Tantsu Laval, aadressil Telliskivi 60A C1. Päevakavaga tutvu siin.