Uudised

Koostegemise jõud – koolitus Viljandis 30.09-01.10

laine uudised-laine
21. september 2015

Tervise Arengu Instituudi ja Eesti Tervislike Linnade Võrgustiku projekti “Rahvatervisealase pädevuse suurendamine Eesti paikkondades” raames toimub 30.09–01.10 Viljandis koolitus “Koostegemise jõud. Kuidas kaasata inimesed kogukonna hüvanguks koos tegutsema”.

Kahepäevasele koolitusele oodatakse kogukonna aktiivseid liikmeid – kohaliku tasandi otsusetegijaid, arvamusliidreid, arendusnõunikke, avaliku ruumi planeerijaid, tervisedendajaid, ettevõtjaid, korrakaitse-, kultuuri-, noorsootöö-, sotsiaaltöö- jt valdkondade esindajaid.

Koolituse eesmärk on teadvustada, et elanike omavaheline koostegutsemine aitab luua ning säilitada tervet ja õnnelikku kogukonda, kus inimesed tahavad elada. See omakorda toetab kogukonna jätkusuutlikku arengut ja heaolu.

Koolituse viivad läbi Eha Paas (Eesti Külaliikumise Kodukant vabatahtliku tegevuse valdkonna juht) ja Triin Sokk (Tervise Arengu Instituudi tervise edendamise osakonna vanemspetsialist ning Terve Eesti Sihtasutuse koolitaja).

Täpsema info koolituse kohta leiate SIIT ja registreeruda saab SELLE lingi kaudu.

Vajadusel kaetakse koolitusel osalejate ööbimiskulud.

Registreerumise tähtaeg on 25. september, kuid kuna osalejate arv on piiratud, siis soovitan kindlatel huvilistel ennast kirja panna esimesel võimalusel.

Kui koolitusele registreerub rohkem huvilisi, kui on kohti, siis teeb osalejate lõpliku valiku Tervise Arengu Instituut.

Lisainfo:
Katrin Alliku
Pärnu Linnavalitsuse linnaarengu peaspetsialist
Eesti Tervislike Linnade Võrgustiku esindaja Pärnus
katrin.alliku@lv.parnu.ee