Uudised

KOP infopäev ja projektikirjutamise koolitus harjukatele

laine uudised-laine
24. august 2015

9.septembril kell 11-15 toimub Omavalitsusmaja (Sirge 2, Tallinn) saalis järjekordne Kohaliku omaalgatuse programmi (KOP) infopäev. Vajalik on eelnev registreerimine 1. septembriks või kuni kohti jätkub. Projektikonkursi tähtaeg on 1. oktoober kell 16.30.

Infopäeval tutvustatakse programmi nõudeid taotlejatele, taotlustele, tegevustele ning aruandlusele. Taotlusvooru materjalidega saab tutvuda KÜSKi veebilehel. Esitatud küsimustega ning programmijuhendist lähtuvate vastustega saad tutvuda HEAKi veebilehel.

Infopäeval osalemine on tasuta, aga korraldajad paluvad eelnevalt registreeruda hiljemalt 1.septembriks või kuni kohti jätkub. (Kuni registreerimisvormiga on mingi jama, kirjutage oma huvist lihtsalt kylli@heak.ee.)

Taotluste esitamise tähtaeg Harju Maavalitsusele (Roosikrantsi 12, Tallinn) on 1. oktoober kell 16:30 paberkandjal ühes eksemplaris või digitaalselt allkirjastatuna – aadressile kop@harju.maavalitsus.ee. Maret Välja, arengu- ja planeeringuosakonna arengutalituse peaspetsialist.

Infopäeva korraldavad Harju Maavalitsus, Kodanikuühiskonna Sihtkapital ja Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus.

Lisainfo: Külli Vollmer, tel 65 66 522

Projektikirjutamise koolitus toimub Omavalitsusmajas 15. septembril. Lisa loe siit.