Uudised

KÜSK avas rahvusvaheliste katusorganisatsioonide suursündmuste toetamise konkursi

laine uudised-laine
18. jaanuar 2016

Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK) on astunud sammu edasi toetamaks Eesti vabaühenduste rahvusvahelise koostöö võimekust: uue konkursiga antakse võimalus Eesti vabaühendustele, kes on oma valdkonna rahvusvahelise katusorganisatsiooni liikmed, korraldada Eestis selle organisatsiooni suurüritus.

Ühtlasi on konkurss osa Eesti Vabariigi peatse 100. sünnipäeva puhul antavatest toetustest kodanikuühendustele ja –algatustele.

Ürituse korraldamise toetus on osaline. Maksimaalne toetussumma on 20 000 eurot ning mitte rohkem kui 30% sündmuse kogueelarvest.

Enne taotlema asumist peab olema kindel, et rahvusvaheline katusorganisatsioon on otsustanud korraldada ürituse Eestis. Konkurss kestab ja kulud on abikõlblikud ajavahemikus 1. jaanuar 2016 – 31. detsember 2020.

Toetust saab taotleda vähemalt üheaastane avalikes huvides tegutsev mittetulundusühing või sihtasutus, kes ei ole avaliku sektori ega äriühingute valitseva mõju all.

Kes soovib suurelt ette võtta, rahvusvahelisel areenil areneda ning Eestile juubeli puhul ilusa kingituse teha ja kolleegid-ühingud külla kutsuda, vaadaku täpsemat infot tingimuste ja taotlemise kohta siit: http://kysk.ee/rahvusvaheliste-katusorganisatsioonide-suursundmuste-konkurss

Küsimuste korral pöördu:

Kadri Sikk, e-kiri: Kadri@kysk.ee, tel: 655 6245; 5880 5240