Uudised

KÜSK otsib konkursiga tosinat tarka appi taotluseid hindama

laine uudised-laine
6. veebruar 2017
Kodanikuühiskonna Sihtkapitalt (KÜSK) ootab oma laiendatud tiimiga liituma 12 kodanikuühiskonnas hästi orienteeruvat inimest vabaühenduste poolt KÜSKile esitatud projektide läbipaistvaks ja objektiivseks hindamiseks ja analüüsimiseks.

Hindajad valitakse tööd tegema järgmiseks kolmeks aastaks. Aastas peab olema valmis vähemalt kahe taotlusvooru hindamiseks, kus on korraga ca 30-40 projekti. Neile lisanduvad mõned konkursid, kuhu esitatakse üksikuid projekte, mis vajavad paar korda aastas analüüsivaid hinnanguid.

Töö on individuaalne ja toimub elektroonselt, kuid tuleb arvestada ka mõne kohtumisega KÜSKi kontoris, kus hindamistulemused ühiselt läbi arutatakse. Hindamine toimub töövõtulepingute alusel vastavalt KÜSKi kehtestatud korrale. Töökoormus on kokkuleppeline ning erinevate voorude ja konkursside hindamises osalemine toimub vastavalt enda valikule ja taotluste arvust tulenevale vajadusele.

Kandidaatidelt eeldatakse:

  • kõrgharidust,
  • kursisolekut Eesti kodanikuühiskonna, vabaühenduste toimimise ja arengutega,
  • terviklikku ühiskonnavaadet (sh avaliku sektori ja ettevõtete toimimispõhimõtete mõistmist),
  • teadmisi projektijuhtimisest ja finantsplaneerimisest.

Kindlasti tuleb kasuks varasem projektide hindamise kogemus.

Kui tunned, et soovid panustada Eesti kodanikuühenduste arengusse aidates KÜSKil välja valida mõjusaid projekte, siis saada 6. märtsiks 2017 aadressile kysk@kysk.ee:

  1. elulookirjeldus, kus on kirjas olulisemad töökohad, samuti osalemine kodanikuühenduste töös või seotus nendega;
  2. kuni ühe lehe pikkune motivatsioonikiri, milles: 1) põhjendad oma huvi projekte hinnata, 2) selgitad, miks Sina selles hea oled, 3) tood mõned põhjused, miks Sinu meelest on oluline Eesti vabaühendusi toetada ning milles seda peamiselt teha tuleks.

Lisainfo: tel 5082 997, agu.laius@kysk.ee.

KÜSKi toimetamistega saad end paremini kurssi kodulehel: www.kysk.ee