Uudised

Kutse osalema rahvusvahelisel seminaril Paikusel 1.-3.detsembrini

laine uudised-laine
14. november 2017
MTÜ Edela Eesti Arenduskeskus on korraldamas Erasmus+ programmi poolt toetatud rahvusvahelise strateegilise koostööprojekti “Acitve Democratic Change in EU Society” raames 1.- 3.detsembrini Paikusel toimuvat kohtumist.

Kohtumise eesmärgiks on üheskoos koostööpartneritega Hispaaniast, Makedooniast, Inglismaalt ja Eestist arutleda järgnevatel teemadel:

– Kultuur ja selle seosed demokraatiaga Eesti vaatenurgast;

– Korruptsioon ja demokraatliku valitsemise läbipaistvus Eestis;

– Euroopa Liidu mõju ja läbipaistvus Eestis;

– Euroskeptism ja selle tüübid, alternatiivid;

– Demokraatias osalemise võimalused ning viisid;

Kohtumisele on oodatud osalema eelkõige noortekogude esindajaid, poliitikuid, noorsootöötajaid, õpetajaid, õppejõude, politseinikke, kogukonna eestvedajaid, aktiivseid kodanikke ja teiste valdkondade esindajaid.

Kuna osalejate arv on piiratud, palume eelnevalt huvilistel end registreerida siin: https://goo.gl/forms/zynO9j8z1jTBSzWr1

Osalejatel palume arvestada kõigil kolmel päeval osalemise võimalusega. Osalejatele on ettenähtud korraldajate poolt kõigil kolmel päeval ka lõunasöök.

Ühtlasi on meil ka palve. Sama projekti raames viiakse eestlaste seas läbi ka uuring. Küsimustiku täitmiseks kulub vähem kui minut. Seevastu on VASTAJA ARVAMUS aga palju kaalukam ning VÄGA OLULINE MEIE JAOKS!

Küsimustik on leitav siit: https://goo.gl/mQ9Wsh

Projekti partneriteks on: Makedooniast “Association For Progress Education And Lobbying Nel Skopje”, Inglismaalt  “Praxis Europe Cic”, Hispaaniast ” Asociación Juvenil Inter” ja Eestist “Edela Eesti Arenduskeskus MTÜ”

Lisainfo:

Marika Valter

Edela Eesti Arenduskeskus MTÜ

marika.valter@paikuse.ee

Tel. +372 5665 7537