artikkel

Leena Kivisild: Kui saan midagi muuta, siis muudan!

laine
Leena Kivisild 5. august 2016
Foto: erakogu
Ettevõtlike Naiste Assitsiatsiooni liige Leena Kivisild tõdeb, et heaks kodanikuks olemiseks ei tee ta midagi erilist: kui saab midagi muuta, siis tuleb seda teha ja kõik.

Mõned teemad lihtsalt käivitavad mind ja loomulik reaktsioon on midagi ette võtta, et saavutada muutus. Just, mind paneb tegutsema soov olukorda mõjutada ja saavutada mingi muutus. Vahet pole, kas riigi kodanikuna või inimesena oma igapäevast elu elades.

Nii olen ette võtnud naiste võimestamise teemalisi koolitusi Ettevõtlike Naiste Assitsiatsioonis lootuses, et rohkem naisi saab olema juhtide, ettevõtjate ning muidu õnnelike ja ennast teostavate inimeste hulgas. Nii initsieerisin 2015. aasta Arvamusfestivalil paneeli teemal “Eestile naispresident?” lootuses, et tekib tugevaid naiskandidaate Eesti presidendi ametipostile, naispresidendi kuvand võetakse omaks ning Eesti ka saab esimese naispresidendi. Milline rollimudel kõikidele tüdrukutele ja naistele!

Leena Kivisild aitab Arvamusfestivalil koguda ideid, kuidas saame kinkida Eestile sajandaks sünnipäevaks miljon head kodanikku. Reedel, 12. augustil kell 16.30 EV100 alal.

Loe ka teiste lugusid ja saada enda oma: heakodanik.ee/minulugu