Uudised

Löö kaasa mitmekesisuse päeva korraldamises

laine uudised-laine
13. veebruar 2017
Eesti Inimõiguste Keskus kutsub aktiivseid tööandjaid kaasa mõtlema Mitmekesisuse päeva avalikkusele suunatud ürituste plaanimisele.

Kas selle aasta mitmekesisuse päeval võiks olla oma hüüdlause? Milline võiks olla avalik üritus, mis toob kokku mitmekesisuse väärtusi austavad tööandjad ja inimesed? Nendele ja teistele küsimustele otsitakse koos vastuseid 27. veebruaril kell 15.00-17.00 Eesti Inimõiguste Keskuse seminariruumis (Parda 4, Tallinn). Oled südamest oodatud, anna oma tulekust teada meilile rsvp@humanrights.ee hiljemalt 23. veebruaril.

19. aprillil leiab aset selle aasta üle-eestiline mitmekesisuse päev. Mitmekesisuse päevaga pööratakse tähelepanu mitmekesisuse väärtustele ja iga inimese tähtsusele ning erakordsusele organisatsioonis ja ühiskonnas laiemalt. Nagu kõikidel varasematel aastatel, on ka käesoleval aastal tööandjatel võimalik korraldada sel päeval erinevaid mitmekesisuse teemaga haakuvaid üritusi või ettevõtmisi.

Mitmekesisuse päeval on taas võimalik liituda ka mitmekesisuse kokkuleppega. Kui sinu sõber, endine kolleeg või trennikaaslane pole veel mitmekesisuse kokkuleppest kuulnud, siis just nüüd on hea hetk talle seda tutvustada.