Uudised

Loomasõbrad marssisid Pirita promenaadil

laine uudised-laine
10. juuni 2019

Laupäeval toimus juba kuuendat korda Eesti Loomakaitse Seltsi heategevuslik üritus Käpakäik, mille raames liiguti loomade toetuseks. Lisaks traditsioonilisele rongkäigule toimusid ka mitmed heategevuslikud võistlused. Loomasõprade tuju hoidsid üleval Sissi, Margus Vaher ja HOLsisters.

„Vaatamata äärmiselt kuumale ilmale marssis vaprad kahe- ja neljajalgsed loomade heaks ning aktiivsemad võtsid osa ka võistlustest. Aitäh kõigile osalejatele ja sõpradele, kes ürituse korraldamisel kaasa aitasid!” kommenteeris ELS-i kommunikatsiooni- ja turundusjuht Geit Karurahu. Käpakäiguga kutsuti inimesi üles tegelema oma lemmikuga ja aitama neid loomi, kel oma perekonda veel ei ole.

Loomade aitamiseks kogusid Eesti Loomakaitse Selts, Varjupaikade MTÜ ja Nähtamatud Loomad üle 500 euro. Heategevuslikku üritust aitasid korraldada Skechers, NUX at Nortal, Pirita Linnaosa- ja Kesklinna Valitsus.

Ürituse fotod kasutamiseks: https://drive.google.com/file/d/1AMtLIKEuitW2ESJ4JDRX0TXu838joh7Z/view?usp=sharing

(Fotode autor: Kadri Ann Kiviloo)

Eesti Loomakaitse Selts on 2000. aasta kevadest tegutsev loomasõpru ühendav mittetulundusühing, mille missiooniks on abivajavate loomade heaolu tagamine ja parandamine ning loomade väärkohtlemise ennetamine. Missiooni viiakse ellu loomade otsese abistamise, avalikkuse teavitamise, inimeste koolitamise ning õigusloomes osalemise ja loomakaitsealase järelevalve teel.

Lisateave:

Eesti Loomakaitse Selts

Geit Karurahu

Kommunikatsiooni- ja turundusjuht

+372 55505009