Uudised

Loomus kutsub Facebooki profiilipildi raamiga näitama toetust karusanahavabale Eestile

laine uudised-laine
14. september 2020

Eelmise nädala lõpust on võimalik lisada oma Facebooki profiilipildile loomade eestkoste organisatsiooni Loomus pildiraam sõnumiga “Karusnahavaba Eesti poolt!”.

Loomuse pildiraam on ajendatud peagi riigikogus lugemisele tulevast karusloomafarme keelustavast eelnõust, mille esitas tänavu juunis rekordarv ehk 23 riigikogu liiget. Loomus on aastaid teinud karusloomafarmide keelustamise nimel aktiivselt tööd ning riigikogu vastava eelnõu osas konsulteerinud.

Pildiraamiga soovib organisatsioon näidata, et Eesti rahvas on karusloomafarmide keelustamise poolt ning on aeg sellele julmale tööstusharule lõpp teha. “Väga vahva oli nädalavahetusel näha, kuidas Facebook tänu meie pildiraamile aina oranžikamaks värvus. See näitab, et teema on inimeste jaoks oluline ja nad hoolivad loomade heaolust,” sõnas Loomuse kommunikatsioonijuht Annaliisa Post.

Kui alguses võttis Loomus kasutusele ainult eestikeelse sõnumiga pildiraami, siis nädalvahetusel lisas organisatsioon rahvusvaheliste toetajate palvel ka ingliskeelse tekstiga pildiraami. Teiste seas on oma profiilipildile karusnahavaba Eestit pooldava raami lisanud riigikogu liige Oudekki Loone, džässilaulja Hedvig Hanson ja moekunstnik Kalle Aasamäe.
Eestikeelse tekstiga raami saab oma profiilipildile lisada SIIN. Ingliskeelse sõnumiga raami saab lisada SIIN.

Lisainfo:
Annaliisa Post
Kommunikatsioonijuht
MTÜ Loomus
annaliisa@loomus.ee
+372 5693 8651
www.loomus.ee