artikkel

Lõpetas vabaühenduste tulevikujuhtide arenguprogrammi 2. lend

laine
14. november 2022
Foto:

Reedel, 11. novembril said üheksa vabaühenduste tulevikujuhtide aastases arenguprogrammis osalejat kätte oma tunnistused!

Lõpetamisel andsid tulevikujuhid ülevaate aasta jooksul omandatust ja eredamatest hetkedest. Kuuldust ja nähtust jagab muljeid arenguprogrammi projektijuht Inna Laanmets.

“Osalejate esitlustest jäi kõrvu, et programmi lõppemisel said osalejad aru, kui kaugele nad oma enesearengu teekonnal jõudsid, lõpetamisel arutlesid nad, kuidas koos enesetäiendamise teekonda lugemisklubis ja kohtumistel jätkata.

Osalejad hindasid lisaks programmi terviklikkusele ja põnevatele koolitajatele ka seda, et igal koolituskorral sai kuulda mõne tänase vabaühenduse kogenud juhi kogemusi ja soovitusi. Oluliseks peeti ka seda, mida omavahelistes kovisioonirühmades ja koolitusmooduli järgsetel õhtutel koos väikesemates või suuremates gruppides edasi arutati.

Kahe aasta jooksul on Aktiivsete Kodanike Fondi toel arenguprogrammi läbinud 23 inimest, kes on uute teadmiste lisandumisel saanud julgust oma organistasioonis suuremat vastutust võtta või leida uus väljakutse mõne teise ühenduse juhina.

Kõik vabaühendused on oodatud lõpetajate potentsiaali ära kasutama!”

Projekti rahastab EMP toetuste Aktiivsete Kodanike Fond, mida vahendab Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga.