Uudised

Mondo kutsub leidma arengukoostöö ja ettevõtluse ühisosa

laine uudised-laine
25. aprill 2016

MTÜ Mondo kutsub kohtumisele “Arengukoostöö ja ettevõtlus – kuidas need teineteise heaks tööle panna?”, et selgitada välja, milline on ettevõtete ja arengukoostööorganisatsioonide ühisosa ja koostöövõimalused.

Kohtumine toimub kolmapäeval, 18. mail kell 9:30-12:30 MTÜ Mondo kontoris Telliskivi loomelinnakus Tallinnas (juhised kohalejõudmiseks siin).

Järjest rohkem Eesti ettevõtjaid suunab oma pilgu arenguriikidesse, olgu see siis tooraine nagu kohv, alpakavill või sheavõi ostmiseks otse tootjatelt, tööjõunappuse leevendamiseks või hoopis äri laiendamiseks uutel kasvavatel turgudel. Samuti on mitmed arengukoostöö organisatsioonid, teiste hulgas ka MTÜ Mondo, kompimas ettevõtlusvõimalusi kogukondades, kus tegutsetakse – et arendada oskusi ja luua kohalikke töövõimalusi vaesuse leevendamiseks.

Mondole pakub siirast huvi, kes Eesti organisatsioonidest ja ettevõtetest täna arenguriikides ettevõtluses tegutsevad, mida tehakse ja milliseid väljakutseid kogetakse? Ning kas Mondol on nende tegutsejatega ka ühisosa, kus kogemuste jagamine, koos õppimine või ühiste huvide eest seismine võiks mõistlik olla?

Hommikut juhib Kristina Mänd, MTÜ Mondo vastutustundliku tarbimise teema eestvedaja.

Palun registreeri oma osalus hiljemalt 11. maiks siin: http://goo.gl/forms/984uoSzraU

Lisainfo:
Diana Tamm
+372 5567 2714
diana@mondo.org.ee
www.mondo.org.ee

Kohtumine leiab aset Euroopa Komisjoni toel. MTÜ Mondo on partner projektis SSEDAS – „Sotsiaal- ja solidaarmajandus: mõistlik lähenemine arengule ja jätkusuutlikkusele“.