Uudised

Osale hea tegija väljakutses ja võida fotosessioon!

laine uudised-laine
3. detsember 2020

Eesti Loomakaitse Selts kutsub inimesi välja tegema head ja jagama oma kogemusi. Heategijatele on auhinnaks tunnine fotosessioon oma lemmikuga.

Väljakutse eesmärgiks ei ole üksnes annetuste kogumine vaid ka meeldetuletus tulevastele loomaomanikele sellest, kui kaua üks lemmikloom võib elada ja meie hoolt vajada. Seda ikka selleks, et inimesed enne looma võtmist oma otsust korralikult kaaluksid. 

Väljakutses osalemiseks ei pea tegema muud kui jagama Facebookis esimest ja hetkel viimast pilti koos oma lemmikuga ning kirjutama juurde kui kaua on oma elu loomaga jagatud ja kuidas kooselu temaga on sujunud. Seejärel esitama väljakutse kolmele sõbrale, kes teevad sama ja/või annetavad Seltsile 5 eurot. Postitusele tuleb lisada ka #-id: #heategijaväljakutse #eestiloomakaitseselts

Väljakutse kestab kuni 7. detsembrini, seega palju aega mõtlemiseks ei ole, tuleb tegutseda. Kõigi väljakutses osalenute vahel loositakse välja tunnise fotosessiooni koos lemmikloomaga ja 2 “Hea tegija” t-särki. 

Rohkem infot: https://www.facebook.com/eestiloomakaitseselts/photos/a.131719520266931/3207011106071075/

Eesti Loomakaitse Selts on 2000. aasta kevadest tegutsev loomasõpru ühendav mittetulundusühing, mille missiooniks on abivajavate loomade heaolu tagamine ja parandamine ning loomade väärkohtlemise ennetamine. Missiooni viiakse ellu loomade otsese abistamise, avalikkuse teavitamise, inimeste koolitamise ning õigusloomes osalemise ja loomakaitsealase järelevalve teel.

Lisateave:
Geit Karurahu
Kommunikatsiooni- ja turundusjuht
+372 55505009 
geit.karurahu@loomakaitse.ee