artikkel

Osale mitmekesisuse kuu loomerühmas

laine
19. detsember 2022
Foto:

Igal aastal on maikuu pühendatud mitmekesisusele ja selleks, et mai 2023 tuleks eripalgeline, sisukas ja kõnekas, kutsub Eesti Inimõiguste Keskus huvilisi osalema mitmekesisuse kuu loomerühmas. Üheskoos saab välja ja läbi mõelda miks, mida ja kuidas järgmisel aastal ette võtta.

Mitmekesisuse kuu eesmärgiks on märgata ja väärtustada iga inimese tähtsust ja erakordsust nii töökeskkonnas kui ka ühiskonnas laiemalt. Tähistamist veab eest Eesti Inimõiguste Keskus koos mitmekesisuse kokkuleppe võrgustikuga, ent kaasa lööma ja üritusi korraldama on oodatud kõik Eesti ettevõtted ja organisatsioonid. 

Tööandjatel on oluline roll võrdse kohtlemise põhimõtete eest seismisel, viies väärtusi kandvad sõnumid oma töötajate, klientide ja koostööpartneriteni. Mitmekesisusega haakuvaid tegevusi on oodatud läbi viima ka noortekeskused, teatrid, koolid, kinod, ülikoolid, klubid ja sõpruskonnadki! 2023. aastal tähistame mitmekesisuse päeva 10. mail.

Kui soovid mitmekesisuse kuu ja päeva kontseptsiooni loomises ja/või tegevuste elluviimises kaasa lüüa, siis anna endast märku siin.