artikkel

Otsime huvikaitse spetsialisti

laine
12. juuni 2023
Foto:

Vabaühenduste Liit otsib oma meeskonda huvikaitse spetsialisti, kes ei kohku mahukate analüüside ees ja keda huvitavad Eesti vabakonna huvikaitse võimekusega seonduvad teemad.

Ootame sind oma meeskonda, kui:

  • sa taipad, mis toimub Eesti vabakonnas;
  • oled sina peal analüüside, mõõdikute ja tulemuste tõlgendamisega;
  • orienteerud riigi toimimise põhimõtetes;
  • omad kogemust eri osapoolte kaasajana;
  • oskad pakkuda ideid ja lahendusi ning neid veenvalt põhjendada;
  • oled analüütiline ja kriitiline, oskad küsida küsimusi miks, kuidas jne;
  • räägid eesti keelt, teiste keelte oskus tuleb kasuks.

Organisatsiooni pakub

Pakume võrratu võimaluse mõjutada Eesti riigi arengut, kujundades üheskoos keskkonda, kus vabaühendused ja aktiivsed kodanikud oleksid riigile veel mõjusamad ja paremad partnerid. Töötades Vabaühenduste Liidu huvikaitsespetsialistina on sul võimalik käed külge panna teemades, mida alles arendame ja uurime, mistõttu võid sina just olla see, kelle pingutuste tulemusena valmivad uued tööriistad, mille abil vabakonda veelgi tõhusamalt arendada.
Vabaühenduste Liit on avalikes huvides tegutsevate organisatsioonide liit, kes töötab selle nimel, et Eestis oleks tugev kodanikuühiskond, kus inimesed tahavad, saavad ja oskavad olla head, arukad ja aktiivsed kodanikud. Vabaühenduste Liidu missiooniks on aidata areneda vabaühenduste tegevust toetaval keskkonnal ja tugevdada ühenduste suutlikkust selles keskkonnas tulemuslikult tegutseda. 

Lisaks pakume:
Paindlikku osakoormusega tööaega ja -kohta.
Professionaalse meeskonna igakülgset tuge ja meeskonnatööd huvikaitse suunal.
Konkurentsivõimelist vabakonna palgataset.

Kandideerimiseks saada CV ja ühe A4 pikkune kirjeldus, kuidas läheneksid Eesti huvikaitse võimekuse mõõtmisele ja hindamisele, hiljemalt 12. juulil 2023 aadressil marcus@heakodanik.ee.

Lisainfo: Marcus Ehasoo, marcus@heakodanik.ee.