artikkel

Otsime huvikaitsejuhti

laine
Foto:

Vabaühenduste Liit võtab tööle HUVIKAITSEJUHI, kes aitab kujundada kodanikuühiskonnale soodsat tegutsemiskeskkonda.

Selles ametis tuleb lugeda igavaid eelnõusid ja algatada ise ägedaid. Seda nii oma tarkusest kui ka vabaühenduste huve koondades. Arvamust tuleb avaldada eriti siis, kui keegi seda ei küsi. 

Ootame sind oma meeskonda, kui: 
– sa ei karda sõna “poliitika” ega endast erinevaid inimesi 

– orienteerud õigusteadustes ja riigi toimimises 

– omad kogemust eri osapoolte kaasajana 

– mõistad vabakonna vajadusi ja seoseid teiste sektoritega 

– oskad väiteid veenvalt põhjendada 

– kõneled ja kirjutad keerulistest asjadest selgelt 

– oled kärsitu kodanik, ent kannatlik diplomaat

Organisatsioon pakub 

Pakume võrratu võimaluse mõjutada Eesti riigi arengut, kujundades üheskoos keskkonda, kus vabaühendused ja aktiivsed kodanikud oleksid riigile veel mõjusamad ja paremad partnerid. Töötades Vabaühenduste Liidu huvikaitsejuhina on sul ka šanss saada kodanikuühiskonda mõjutava õiguse parimaks asjatundjaks Eestis. Kui sa seda juba ei ole. 
 
Vabaühenduste Liit on avalikes huvides tegutsevate organisatsioonide liit, kes töötab selle nimel, et Eestis oleks tugev kodanikuühiskond, kus inimesed tahavad, saavad ja oskavad olla head, arukad ja aktiivsed kodanikud. Vabaühenduste Liidu missiooniks on aidata areneda vabaühenduste tegevust toetaval keskkonnal ja tugevdada ühenduste suutlikkust selles keskkonnas tulemuslikult tegutseda. 

Töö tüüp: täistööaeg , võimalikud ka paindlikud kokkulepped

Asukoht: Tallinn, Harjumaa 

Lisainfo: Kai Klandorf, kai@heakodanik.ee

Kandideerimiseks saada CV ja motivatsioonikiri põhjendusega, kuidas su kogemused ja huvid ses töös kasuks tulevad, hiljemalt 15. novembril 2022 aadressil kai@heakodanik.ee.