Uudised

Pagulasabi kutsub noortega tegelejaid rändeprojekti “Activists against Xenocide”

laine uudised-laine
8. august 2016

Veel on kohti noorsootöötajatele, õpetajatele ja teistele noortega tegelevatele spetsialistidele suunatud rahvusvahelisse rändeteemalisse projekti “Activists against Xenocide”. Kandideerimise tähtaega on pikendatud 10. augustini.

Projekti viib läbi pika ajaloo ja ulatuslike kogemustega Saksa organisatsioon Kreisau-Initiative e.V.

“Activists against Xenocide” nimelises projektis saavad kokku noorsootöötajad ja noored Eestist, Taanist, Saksamaalt, Kreekast, Poolast ja Suur-Britanniast.

Projekt koosneb järgnevatest etappidest:

1. Osalemine 7-päevasel noorsootöötajatele ja õpetajatele suunatud koolitusel Krzyżowas (Poolas), mis toimub 28. august – 3. september 2016.

2. Koolitusele järgnevalt projektis kaasalöömisest huvitatud nelja 16-19 aastase Eesti noore leidmine ja nendega koos talve jooksul väikese foto- ja videoprojekti läbiviimine.

3. Koos nelja noorega osalemine 7-päevasel noortekohtumisel Krzyżowas (Poolas), mis toimub 20. – 25. märts 2017

Noorsootöötajatelt/õpetajatelt (18+) oodatakse huvi migratsiooni- ja pagulastemaatika vastu, väga head inglise keele taset ning soovi täiendada ennast rahvusvahelises seltskonnas, eesmärgiga osata käsitleda noortega rändetemaatikat filmi ja fotograafia meetodi toel.

Osalustasu on 50€ ning see katab kõik majutuse ja toitlustusega seotud kulud projekti vältel. Osalejate transpordikulud Tallinnast Berliini ja tagasi kaetakse 275€ ulatuses. Berliinist Krzyżowasse (Poola) ja tagasi sõidu korraldab ja maksab korraldaja.

Lisainfot projekti ja kandideerimise saab siit:

http://www.pagulasabi.ee/sites/default/files/public/cfa_activists_against_xenocide_2016_2017_0.pdf

Lisaküsimuste korral võib pöörduda kas otse korraldaja poole või kirjutades ingi@pagulasabi.ee/ helistades 525 8702.